Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Het Klooster
Nuenen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Nijdrop
Opwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Zaantheater
Zaandam
21:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaal 100
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
De Kroeg
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:45
Electron
Breda
21:00
Mezz
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Meerpaal
Dronten
21:00
N9
Eeklo
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Vooruit
Gent
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Duycker
Hoofddorp
Manifesto
Hoorn
20:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Het Depot
Leuven
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
P3
Purmerend
P3
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Rotown
Rotterdam
donderdag 21 mei 2015
20:00
Splendid
Mezz, Breda
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Chassé Theater, Breda
20:00
Cheatahs / The Hickey Underworld
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
5 Seconds of Summer
Paleis 12, Brussel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Veste, Delft
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Martin Smith
Paard, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Warm Soda + Meat Wave
Vera, Groningen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Murth Mossel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Reverend Peyton's Big Damn Band
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Koningshof, Maassluis
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Maaike Ouboter
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Het Klooster, Nuenen
Anne Jan Toonstra - Oi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Spinvis
Nijdrop, Opwijk
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Salsa Meets Jazz Sessions
BIRD, Rotterdam
20:00
Husky + Andy Shauf
Rotown, Rotterdam
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
K's Choice
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
In Archives
Little Devil, Tilburg
20:00
Banganagangbangers / Cairo Liberation Front / Mind Rays / Mumdance
Hall Of Fame, Tilburg
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Markant Uden, Uden
20:30
Vincenzo
RASA, Utrecht
20:30
Echo Movis (album release)
EKKO, Utrecht
Earthless
De Helling, Utrecht
20:00
Dronegoat / Obese / She Loves Pablo
dB's, Utrecht
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Danny De Munk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Zaantheater, Zaandam
21:00
De Dijk
Boerderij, Zoetermeer
Amsterdam Klezmer Band
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 22 mei 2015
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Abba Gold
P60, Amstelveen
22:00
Noura Mint Seymali
Paradiso, Amsterdam
21:00
Shlohmo
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mizza
Zaal 100, Amsterdam
Róisín Murphy
Paradiso, Amsterdam
Danko Jones
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mongoose
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Live & Dangerous
De Kroeg, Arnhem
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
20:00
Graveyard Johnnys
Willemeen, Arnhem
20:00
Back to Trash
Willemeen, Arnhem
20:00
The Smiths Indeed
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:45
DJ Elroy / The Underground Youth
Electron, Breda
21:00
Friends of the Family
Mezz, Breda
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Axe 'Cuse Me + DDD
Musicon, Den Haag
Michael Prins
Paard, Den Haag
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Deventer Schouwburg, Deventer
Henry van Loon | Sluimer
Theater De Omval, Diemen
22:30
Sweet Bourbon
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Diggy Dex / Reazun
Bibelot, Dordrecht
20:00
Michael Katon & Rob Orlemans
Iduna, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Meerpaal, Dronten
21:00
Yaaba Funk (UK) / DJ Tabou (BE)
N9, Eeklo
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
20:15
Glennis Grace
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Deaf
Effenaar, Eindhoven
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Matisyahu
Vooruit, Gent
21:30
Surf City + Meat Wave
Vera, Groningen
20:00
The Wood Brothers
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Reindier
Patronaat, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Chameleons Vox
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Bløf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Dirty Daddies
Duycker, Hoofddorp
MakeBelieve
Manifesto, Hoorn
20:00
Normaal
Music Club Kampen, Kampen
20:00
The Kendolls
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
K's Choice
Het Depot, Leuven
22:00
The ZZ Tops
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Husky
Merleyn, Nijmegen
20:30
Splendid
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Laetho / Polar Youth
Nijdrop, Opwijk
21:00
Autumn, Eve's Fall & KingFisher
P3, Purmerend
KingFisher Sky
P3, Purmerend
Ellen ten Damme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
90 Day Jane / Goom / Penelope
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Rotterdam Riot #3
Rotown, Rotterdam