Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nut Departement Makkum
Makkum
22:00
Odeon
Alkmaar
21:30
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
So What!
Gouda
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Vera
Groningen
Victorie
Alkmaar
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
A9 studios
Uitgeest
20:00
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
dB's
Utrecht
21:00
De Bakkerij
Castricum
22:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
De Cultuurwerf
Vlissingen
20:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
20:00
De Muze
Noordwijk
20:30
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
vrijdag 23 januari 2015
20:00
Howlin' Lou & His Whip Lovers
Nijdrop, Opwijk
21:00
Booker T. Jones
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Nut Departement Makkum, Makkum
22:00
Rusty Apollo
Odeon, Alkmaar
21:30
Tribute to Neil Young
P3, Purmerend
20:00
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Papenstraattheater, Zwolle
Kraftwerk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Brainpower / Jörgen Raymann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Band On Stage Support Tour: Lightwires / Pavlov / Munks
Patronaat, Haarlem
20:00
I Declare War / Within The Ruins
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon | Sluimer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Wallace Vanborn + BlackBoxRed + Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Andy Burrows
Rotown, Rotterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Sacksioni
So What!, Gouda
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
19:30
Jinx / Rebelstar
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Marike Jager
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Case Mayfield
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
van Beresteyn, Veendam
20:30
VERA Gypsy Fest met: Trikosis + HoppaH! + Grassmoawer + Pushin Wood So
Vera, Groningen
Memphis Maniacs
Victorie, Alkmaar
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
22:00
Bombita's
Xinix, Nieuwendijk
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 24 januari 2015
20:30
Stef Classens
013, Tilburg
Hollandaise: Gerard Joling / Glennis Grace
A9 studios, Uitgeest
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agnietenhof, Tiel
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Arto Theater, Schoonhoven
21:00
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Khalif Wailin’ Walter
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
19:30
Remember Phil & Gary
Boerderij, Zoetermeer
Tove Lo
Botanique, Brussel
Henry van Loon | Sluimer
BREStheater, Brielle
20:00
Fauvist - Allemaal op weg
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Deep & the Dudes
Café de Gouden Leeuw, Nispen
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Afterpartees
Concerto, Amsterdam
14:00
Myles Sanko
Concerto, Amsterdam
20:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
John Coffey
dB's, Utrecht
21:00
Scare The Bear / Wave Zero
De Bakkerij, Castricum
22:00
Sonic Soirée #31: Joy Wellboy / David Douglas / Stavroz
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Geppetto & The Whales
De Casino, Sint-Niklaas
De Staat
De Cultuurwerf, Vlissingen
20:00
Eagle & the beast
De Fles, Spijkenisse
20:15
Stef Bos
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Goot
De Helling, Utrecht
20:30
Patatje Metal / Spiders From Mark
De Kattendans, Bergeijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Texas Radio / The Dynamite Blues Band / The Pignose Willy's
De Meester, Almere
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Muze, Noordwijk
20:30
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
De Peppel, Zeist
Dearworld + The Gooch
De Pul, Uden
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:30
The Ghost And You
De Zwerver, Oostende
20:00
Schudden - Perrongeluk
Diligentia, Den Haag
TenTemPiés
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Barrelhouse
Duycker, Hoofddorp
20:00
Gotra - Charlie Goes
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Frank Groothof
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
Andy Burrows
Effenaar, Eindhoven
20:00
2FAMOUSCRW
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Goudse Schouwburg, Gouda
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Cool Quest
Grenswerk, Venlo
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Blunt / Miscall / PULSE-Music / Sunburn
Het Podium, Hoogeveen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Het Postkantoor, Bovenkarspel