Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
21:00
De Bosuil
Weert
Mezz
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
De Eendracht
Gemert
19:00
Baroeg
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Rotown
Rotterdam
19:30
De Meester
Almere
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
22:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
De Bonte Wever
Assen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
21:00
N9
Eeklo
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Posttheater
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
17:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
De Pul
Uden
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
O.J.C. De Roos
Deurne
Agnietenhof
Tiel
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
C.C. Stroud
Putten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Winston
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
Go Planet
Enschede
20:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Simplon
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
EKKO
Utrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Veluvine
Nunspeet
Paradiso
Amsterdam
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Mezz
Breda
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Maaspoort
Venlo
Muziekgieterij
Maastricht
vrijdag 21 november 2014
21:00
Ti Femme + John Ewband
De Bakkerij, Castricum
20:30
Tim Knol
Ons Tejater, Lieshout
20:15
Tom Freund
Theater in de Steeg, Den Haag
22:00
tommy allen & john hewitt
De Fles, Spijkenisse
20:00
Tower of Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Trinity
Parkgebouw, Rijssen
21:00
Tyketto
De Bosuil, Weert
Typhoon UITVERKOCHT
Mezz, Breda
20:00
Urbanus Zelf!
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De Eendracht, Gemert
19:00
Vulgar Display Of Pantera
Baroeg, Rotterdam
Waylon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Wende Snijders - L.R The Theatre Sessions
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 22 november 2014
20:00
40UP / Alex van Oostrom / DJ Harry de Winter
Victorie, Alkmaar
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Adam / Gerard Ekdom / Memphis Maniacs / Nielson / The Cool Quest
Zaantheater, Zaandam
20:00
Admiral Freebee
De Casino, Sint-Niklaas
23:00
Altoooooh! 80's & 90's Alternative
Luxor Live, Arnhem
21:30
Amen Dunes
Rotown, Rotterdam
19:30
An Acoustic Evening | o.a. Douwe Bob
De Meester, Almere
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Barnevelds Philharmonisch Orkest / Karin Bloemen
Schaffelaartheater, Barneveld
22:30
Bastards Ball / Fourward / Jade / Low5 B2B Mr Cranes / MC Loudly / Min
Grenswerk, Venlo
20:30
BeeJay & The Memphis Project
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:00
Blues Night VI: Band of Friends
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Bouke / Jannes / Rene Karst
De Bonte Wever, Assen
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Klein Theater, Dinxperlo
21:30
Certain Animals / Kamchatka
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Charles Aznavour
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Clan Of Xymox
Luxor Live, Arnhem
20:15
Codarts & Royal Conservatory Big Band / David Liebman
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Klooster, Woerden
21:00
Dans Dans
N9, Eeklo
20:30
David Olney
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Deafening / Diggeth / The Spax @ J.C. de Dukdalf
Dukdalf, Wieringerwerf
DJ Armin van Buuren
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Kennemer Theater, Beverwijk
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
20:00
EgbertLIVE / Bram de Winter / Rogier Zeebregts
Groene Engel, Oss
Electric Six
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Ellen Foley
Manifesto, Hoorn
20:00
Elske DeWall
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Posttheater, Arnhem
Fink
Paradiso, Amsterdam
17:00
FLYING FISH FESTIVAL
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Frequency Drift
De Pul, Uden
20:00
Fryskbloed Muzyk Festival
Iduna, Drachten
21:30
Geertruida Presents: Full Ugly
Patronaat, Haarlem
20:30
Go Back To The Zoo
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Grim Tim
O.J.C. De Roos, Deurne
Hadewych Minis
Agnietenhof, Tiel
21:00
Harry & de Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
20:30
Harry Sacksioni | Stringdance
Meervaart, Amsterdam
20:00
Her Name Is Calla
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Intgeniep - Op en haar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Iona
Boerderij, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Figi Theater, Zeist
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Stroud, Putten
22:30
JazzLab: Albumpresentatie Savoy Room
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
John The Conqueror
Winston, Amsterdam
15:00
Julia Oschewski Leerlingen Concert
De Badcuyp, Amsterdam
K3
Go Planet, Enschede
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Speeldoos, Vught
20:15
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Parktheater, Eindhoven
Kensington
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kiss Lickss
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Kyla La Grange
Simplon, Groningen
21:00
Lach het weg
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:30
Le Peuple de l'Herbe
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Veluvine, Nunspeet
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
MacSwordfish
Mezz, Breda
23:00
Marc Bijl - Live as Art
Luxor Live, Arnhem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Moss + Beginners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mother's Finest
Poppodium Romein, Leeuwarden
23:00
Nachttuin ft. Fullcrate x Mar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht