Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
So What!
Gouda
Jonosh
Asten
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Hedon
Zwolle
20:00
Effenaar
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
19:00
Vera
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Achterom
Hilversum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zimihc theater Stefanus
Utrecht
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Synagoge
Groningen
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
013
Tilburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
Vorstin
Hilversum
20:00
Paard
Den Haag
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
013
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
19:15
De Helling
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
Lux
Nijmegen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
De Spot
Middelburg
Groene Engel
Oss
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Paard
Den Haag
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
P3
Purmerend
20:30
Atak
Enschede
20:00
The Rock Temple
Kerkrade
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Meester
Almere
20:00
B52 Club
Eernegem
20:00
B52 Club
Eernegem
20:00
StudioGonz
Gouda
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:45
NiXenMeer
Enschede
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Manifesto
Hoorn
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
dB's
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
The Holy Cow
Schijndel
Man Cave
Utrecht
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Martiniplaza
Groningen
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
vrijdag 17 oktober 2014
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Kampanje, Den Helder
23:00
Ed Rush / Noisia / UZ
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Eaux
So What!, Gouda
Dÿse / YeahBabyYeah
Jonosh, Asten
20:00
Droog Brood
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Dolf Jansen | De nieuwsjager
Meervaart, Amsterdam
Di-rect
De Oosterpoort, Groningen
DeWolff
Hedon, Zwolle
20:00
Den Sorte Skole
Effenaar, Eindhoven
Deaf Havana
Luxor Live, Arnhem
19:00
De Witte Wolf Metalnight
Vera, Groningen
20:30
Darryl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Claudia de Breij - Teerling
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
China Crisis
Zimihc theater Stefanus, Utrecht
20:00
Chi Coltrane
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Case Mayfield
Synagoge, Groningen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
De Dialoog, Ermelo
20:00
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Brother & Bones
013, Tilburg
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
De Maaspoort, Venlo
Bintangs
Vorstin, Hilversum
20:00
Bells of Youth
Paard, Den Haag
20:00
Beesmunt Soundsystem / Cleavage / Dayne S / Doka / Ferro / HOMEWORK /
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Baskerville / Just Regular Guys
Winston, Amsterdam
21:00
Aziza Brahim
Grounds, Rotterdam
17:00
Arthur Adam
Concerto, Amsterdam
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Spant!, Bussum
20:00
Armand
ACU, Utrecht
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Almere, Almere
Anathema
013, Tilburg
20:30
Amplifier
Cacaofabriek, Helmond
After The Burial / Dead Letter Circus / Monuments / Tides From Nebula
Patronaat, Haarlem
Afrojack
Ziggo Dome, Amsterdam
19:15
(HED) Planet Earth / American Head Charge / Soil
De Helling, Utrecht
zaterdag 18 oktober 2014
21:00
ZENO - A Tribute to TOTO
Het Bolwerk, Sneek
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Yama
Little Devil, Tilburg
Y&T
De Pul, Uden
Wouter Hamel
Lux, Nijmegen
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vrouw Holland
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Voice Male - Big Bang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Trefpunt, Warmond
Typhoon
De Spot, Middelburg
Tim Akkerman
Groene Engel, Oss
21:30
The Sedan Vault
Rotown, Rotterdam
20:00
THE ROMANCE FEAT. JOHN HAYES
Duycker, Hoofddorp
22:00
The Mad Trist
SplotsZ, Roelofarendsveen
The Kik
Paard, Den Haag
21:00
The Hard Way
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Fortunate Sons
Victorie, Alkmaar
20:00
The Dublin Legends
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
The Dirty Daddies & We All Love 80's 90's 00's
P3, Purmerend
20:30
The Aggrolites
Atak, Enschede
20:00
Terrafyght
The Rock Temple, Kerkrade
21:00
Tangarine
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Taake
Baroeg, Rotterdam
Skillet
013, Tilburg
20:00
Sascha & the Sharp 5
Vorstin, Hilversum
20:00
Rowwen Heze
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Roger McGuinn
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Rick de Leeuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Podium Mozaiek, Amsterdam
22:00
RAWdefinition - Hardstyle
Hedon, Zwolle
Ramblin’ Roots
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Postmen| The dubfactory
De Meester, Almere
20:00
PItkan Matkan
B52 Club, Eernegem
20:00
Pitkan Matkan
B52 Club, Eernegem
20:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:45
Phil Bee's Freedom
NiXenMeer, Enschede
22:00
Paus
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Omnia
De Peppel, Zeist
20:30
Nits - NITS?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Navarone
Manifesto, Hoorn
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
18:15
Mr. Big
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Moss
Corneel, Lelystad
21:00
Mischief / The Spunyboys
dB's, Utrecht
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ming's Pretty Heroes + support
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Mathilde Santing Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Marco Borsato
Atak, Enschede
20:00
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Maarten Peters / Margriet Eshuijs - VUUR
De Weijer, Boxmeer
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Flint, Amersfoort
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
LEFT
The Holy Cow, Schijndel
Kensington
Man Cave, Utrecht
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
K3
Martiniplaza, Groningen
Judy Blank
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jerusalem In My Heart
WORM, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater 't Onderdak, Sassenheim