Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Openluchttheater Ede
Ede
21:00
dB's
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Patronaat
Haarlem
16:00
Concerto
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
19:30
Metropool
Hengelo
00:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
13:30
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
Iduna
Drachten
15:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
Rotown
Rotterdam
14:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
De Rode Pimpernel
's-Hertogenbosch
16:30
Mezz
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Pul
Uden
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Noorderlicht
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
19:30
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Lucky
Rijssen
21:00
Cafe Heuvelzicht
Essen
22:00
De Splinter
Venlo
Patronaat
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
Boerderij
Zoetermeer
16:30
Concerto
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Serah Artisan
Zaandam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Club Vibes
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:00
013
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
21:00
StudioGonz
Gouda
12:00
Roepaen
Ottersum
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Café De Speeltuin
Breda
vrijdag 04 juli 2014
22:00
Palenke SoulTribe
Paradiso, Amsterdam
19:00
Onslaught
Little Devil, Tilburg
20:00
Nervana
De Pul, Uden
20:30
Mayra Andrade
Paradiso, Amsterdam
22:00
Fiesta Cubana
De Badcuyp, Amsterdam
Douwe Bob
Openluchttheater Ede, Ede
21:00
DJ DNA / Jeru the Damaja
dB's, Utrecht
21:30
Deke Dickerson & the Eccofonics / The Ragtime Wranglers
Rotown, Rotterdam
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Conorach
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Color Reporters
Metropool, Hengelo
19:30
Caché Deluxe / Grupo Niche
Melkweg, Amsterdam
20:00
BIRD presents: Anthony Joseph
BIRD, Rotterdam
20:15
Ben Miller Band
De Helling, Utrecht
19:30
Beastmilk
Melkweg, Amsterdam
21:00
Andy's Birthday Banger - Vox Von Braun + Reverse Cowgirls + Rock-'N-
Vera, Groningen
zaterdag 05 juli 2014
20:00
ZOOmeravond: Typhoon
Artis, Amsterdam
20:00
Valerie June
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Crimson Projekct
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
The Cosmic Dead (UK)
Patronaat, Haarlem
16:00
The Black Marble Selection
Concerto, Amsterdam
Stream of Passion
Bibelot, Dordrecht
19:30
Pro-Pain
Metropool, Hengelo
00:00
Planet Rose
Doornroosje, Nijmegen
15:00
ParkVibes Dance: Damyen + Demarcation e.a.
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Les Claypool`s Duo De Twang
Paradiso, Amsterdam
21:00
Jeru the Damaja
Winston, Amsterdam
23:00
HITSIG
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Herman Brood Academy on Tour: The Silverfaces
Paradiso, Amsterdam
20:30
Han Litz Group
BIRD, Rotterdam
Eels
De Oosterpoort, Groningen
16:30
Circus Debre Birhan
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Black Pus
Vera, Groningen
22:00
Ben Miller Band
Paradiso, Amsterdam
zondag 06 juli 2014
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
20:00
Valerie June
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Silverfaces
Paard, Den Haag
20:00
Sunday Night Jazz met Wirtz/Kesselaar/Kalf
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sebastian Bach (Skid Row)
De Bosuil, Weert
Popcity 2014
Iduna, Drachten
15:00
ParkVibes Live: Eseu Palaloi + Pulau Seribu e.a.
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nooduitgang: Jonas David / Novack
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nervana (USA)
Patronaat, Haarlem
15:00
Minor Giant
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
Metropolis Afterparty ft Reignwolf
Rotown, Rotterdam
14:00
Luxor Live & Roofgarden Arnhem: Verrassing!
Luxor Live, Arnhem
16:00
Lemon (NL)
De Rode Pimpernel, 's-Hertogenbosch
16:30
La Très Illustre Compagnie Du Chat Noir Terrasconcert
Mezz, Breda
20:00
Jonny Lang
TivoliVredenburg, Utrecht
Heaven & Earth
De Pul, Uden
15:00
Guitar Academy Studentenpodium
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Grindcore/Crust
dB's, Utrecht
21:00
Gosto
Noorderlicht, Amsterdam
20:00
G-Eazy
Melkweg, Amsterdam
15:00
Feeling Good
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Blue Rice Hit it & Quit it Concert
De Badcuyp, Amsterdam
maandag 07 juli 2014
20:00
The Last Internationale
Melkweg, Amsterdam
20:30
Parquet Courts + Lookapony
Vera, Groningen
19:30
Nunslaughter
Little Devil, Tilburg
Nas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Julia Holter
TivoliVredenburg, Utrecht
JeBroer
Lucky, Rijssen
21:00
Doghouse Rose
Cafe Heuvelzicht, Essen
22:00
Back To The 90's: Alternative II: Five Horizons / Nervana
De Splinter, Venlo
Anthrax
Patronaat, Haarlem
dinsdag 08 juli 2014
20:15
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
The Sonics
Melkweg, Amsterdam
Liza Minnelli
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Julian Velard
Bitterzoet, Amsterdam
Gov't Mule
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met: Amsterdam Saints
De Badcuyp, Amsterdam
19:30
Blank Realm / Sleigh Bells / Superfood
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 09 juli 2014
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Everlast
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dinerconcet met: Dad or Alive
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Blank Realm
Vera, Groningen
20:00
A$AP Ferg
Melkweg, Amsterdam
donderdag 10 juli 2014
Venice presents: Pine Mountain Logs
De Bosuil, Weert
Sven Hammond Soul
Rotown, Rotterdam
20:30
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
Paul Carrack + support Julian Velard
Boerderij, Zoetermeer
16:30
Oscar and the Wolf
Concerto, Amsterdam
19:00
Only Crime
Melkweg, Amsterdam
Nick Oliveri
Hedon, Zwolle
20:00
Marc Broussard
De Oosterpoort, Groningen
Larkin Poe
Serah Artisan, Zaandam
20:30
Issac Delgado y Orquesta
Paradiso, Amsterdam
20:30
Grasshopper / Jonathan
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
21:30
Bird on the Wire
Hofman, Utrecht
vrijdag 11 juli 2014
21:00
The Hearted
Club Vibes, Rotterdam
Paul Carrack
Hedon, Zwolle
20:00
Only Crime
013, Tilburg
21:00
MegasetH The Dutch Tribute To MegadetH
Little Devil, Tilburg
Kataklysm + Deem Index + Dead Man's Walk
Luxor Live, Arnhem
21:00
Hz Electric / S.H.U.R.T.
StudioGonz, Gouda
12:00
Graefenthal
Roepaen, Ottersum
19:30
FuckFace Unstoppable
Melkweg, Amsterdam
21:00
Friends of the Family / Rave van Fortuin
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
Friday On The Rocks
Café De Speeltuin, Breda