Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Podium 't Beest
Goes
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Figi Theater
Zeist
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Mezz
Breda
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Trix
Antwerpen
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Maassilo
Rotterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Diligentia
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
So What!
Gouda
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
De Pul
Uden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
013
Tilburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Agnietenhof
Tiel
21:30
Hedon
Zwolle
00:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Markant Uden
Uden
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Spot
Middelburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Nieuwe Kerk
Haarlem
Energiehuis
Dordrecht
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Mukkes
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Zaantheater
Zaandam
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Spirit of 66
Verviers
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Koorenhuis
Den Haag
21:00
PopEi
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Gigant
Apeldoorn
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Silverdome
Zoetermeer
vrijdag 11 oktober 2019
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Blackbear
La Madeleine, Brussel
20:00
Blues Night - Sean Webster & The King’s Rhythm Crew
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Brad Paisley
013, Tilburg
19:30
Carmouflage Rose
Melkweg, Amsterdam
20:30
Cesar Zuiderwijk
Figi Theater, Zeist
21:00
Classsh
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Clean Pete
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
20:00
CooCoo-Fest
Paard, Den Haag
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
Damian Wilson
Mezz, Breda
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Orpheus, Apeldoorn
20:30
De Kift - BAL
De Kleine Willem, Enschede
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Dennis van Aarssen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Desorden Público
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Diggy Dex
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
Dog Eat Dog
Trix, Antwerpen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Duncan Laurence
Maassilo, Rotterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Eric Vloeimans
De Maaspoort, Venlo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Diligentia, Den Haag
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
20:15
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:15
Hehobros
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Henk & Melle
So What!, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hugh Cornwell
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Indian Askin
Duycker, Hoofddorp
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
23:00
Jahwin / Prime
Doornroosje, Nijmegen
Jambinai
013, Tilburg
19:30
Jan Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
21:30
JeBroer / Outsiders
Hedon, Zwolle
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Joe Buck
Luxor Live, Arnhem
20:30
Joseph Clark / The Music Of Queen
Markant Uden, Uden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Kenny B
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kolbak
P60, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kraak & Smaak
De Spot, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Lucky Fonz III
Nieuwe Kerk, Haarlem
Maaike Ouboter
Energiehuis, Dordrecht
21:30
Mark Foggo
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Martin Kohlstedt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Massive Assault
Mukkes, Leeuwarden
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Mooon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Deventer Schouwburg, Deventer
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Musis, Arnhem
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
O'G3NE
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
On the House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Patricia Van Haastrecht
Hedon, Zwolle
20:00
Paul Gilbert
Spirit of 66, Verviers
12:00
Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Phronesis
Koorenhuis, Den Haag
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Robin Yerah / Steffen Morrison
Gigant, Apeldoorn
22:00
Rocktober presents: FuzzBall Jr. + Red Devil
The Jack, Eindhoven
20:30
Roxeanne Hazes
Paradiso, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
20:30
Say yes dog
EKKO, Utrecht
21:00
Sick Sabbath
De Flux, Zaandam
20:30
Sofia Rei & J.C. Maillard
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Stones Sessions
Silverdome, Zoetermeer