Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
So What!
Gouda
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Mukkes
Leeuwarden
21:15
P3
Purmerend
Hedon
Zwolle
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
21:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
22:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Taverne
Bergen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Zinin
Nijverdal
Zaantheater
Zaandam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Paard
Den Haag
18:00
Baroeg
Rotterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
19:30
Cacaofabriek
Helmond
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Mezz
Breda
19:30
Hedon
Zwolle
19:45
013
Tilburg
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
20:00
Estrado
Harderwijk
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:00
Melkweg
Amsterdam
Grounds
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Wilminktheater
Enschede
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 11 oktober 2019
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Het Evertshuis, Bodegraven
20:45
35 jaar Stop Making Sense
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
21:00
Twin Peaks
Rotown, Rotterdam
21:00
Classsh
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Henk & Melle
So What!, Gouda
21:00
Sick Sabbath
De Flux, Zaandam
21:00
On the House: Ska!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
Massive Assault
Mukkes, Leeuwarden
21:15
3J'S
P3, Purmerend
JeBroer / Outsiders
Hedon, Zwolle
21:30
Mark Foggo
De Zwarte Ruiter, Den Haag
21:30
Super-Sonic Jazz presents Greyheads & Byron The Aquarius
BIRD, Rotterdam
22:00
Truman's Water
Vera, Groningen
22:00
Rocktober presents: FuzzBall Jr. + Red Devil
The Jack, Eindhoven
22:00
Amy Winehouse Undercover Session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Tom Browne
Taverne, Bergen
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Jahwin / Prime
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 12 oktober 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Ludens, Voorburg
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Smeltkroes, Maarheeze
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Ervaring
Wesopa Weesp, Weesp
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Ons Mierloos Theater, Mierlo
00:00
Tangarine - Uiteen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
14:15
Ariel González / Gustavo Corrales Romero
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
Dutch legacy met Ack van Rooyen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Mondriaan Jazz
Paard, Den Haag
18:00
Black Denim Presents: Doom + Neuroot + Neuroot Headquarters + Yacøpsæ
Baroeg, Rotterdam
18:30
Nick Howard
Paradiso, Amsterdam
19:00
Haluk Levent
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ibex Angel Order
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
19:30
The Unforgiven
Cacaofabriek, Helmond
19:30
Black Cilice
P60, Amstelveen
19:30
Master
Mezz, Breda
19:30
Aquarii
Hedon, Zwolle
19:45
Hugh Cornwell
013, Tilburg
19:45
Guy Rooks - Release Party
Podium Victorie, Alkmaar
Marc Almond
013, Tilburg
20:00
Back to Blondie
Estrado, Harderwijk
Stahlzeit
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Waylon
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Brit Floyd
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Charlie Cunningham
Het Zonnehuis, Amsterdam
Lavalu
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Choir Of Man
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lindsey Stirling
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jan Akkerman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Axelle Red
C.C. De Meent, Alsemberg
20:00
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam
Jambinai
Grounds, Rotterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Patronaat, Haarlem
Paul Gilbert
Metropool Enschede, Enschede
20:00
The Dublin Legends
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Daniel Lohues / Holland Baroque
Wilminktheater, Enschede
Dog Eat Dog
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Butcher Baby (UK) + Sworn Liars (DE) + Ink Bomb (NL)
LOLA050, Groningen
20:00
A Mili
Simplon, Groningen
20:00
Edelweiss Kapelle Gelselaar
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Deventer Schouwburg, Deventer
Ellen ten Damme
De Molenberg, Delfzijl
20:00
The Lafontaines + Scarlet Rose
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Arlan Feiles
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Reimerswaal, Rilland
20:15
Ilse DeLange
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Maaike Ouboter
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Bon theater, Medemblik
20:15
Cabarestafette
Musis, Arnhem
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Johan Derksen - https://www.theaterdeveste.nl/programma/6774/Johan_Der
Theater De Veste, Delft
Johan Derksen - The Sound of the Blues & Americana
Theater De Veste, Delft
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hehobros
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Nik Bärtsch’s Ronin
TivoliVredenburg, Utrecht