Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Podium 't Beest
Goes
21:00
So What!
Gouda
22:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:00
Mukkes
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
20:00
De Spot
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Theater Carrousel
Ommen
21:15
P3
Purmerend
20:00
cc Binder
Puurs
21:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
De Buurvrouw
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Noorderkerk
Sneek
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Het Kwartier
Stolwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
De Pul
Uden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Silverdome
Zoetermeer
21:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
20:30
Bossche Brouwers aan de Vaart
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
C.C. De Meent
Alsemberg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
23:45
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 11 oktober 2019
20:00
¡Pendejo!
Stroomhuis, Eindhoven
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Parktheater, Eindhoven
21:00
Classsh
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
De Kift - BAL
De Kleine Willem, Enschede
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Wilminktheater, Enschede
20:00
Lindsey Stirling
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Ben Liebrand / DJ Sandstorm
Podium 't Beest, Goes
21:00
Henk & Melle
So What!, Gouda
22:00
Truman's Water
Vera, Groningen
20:30
Ambrose Akinmusire
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Lucky Fonz III
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:00
No Labels Festival
Patronaat, Haarlem
20:00
Moving Targets
Patronaat, Haarlem
Lebbis - De Ervaring
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Martin Kohlstedt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kenny B
Nieuwe Nor, Heerlen
12:00
Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Blues Night - Sean Webster & The King’s Rhythm Crew
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
The Wanderer
Vorstin, Hilversum
20:30
De Règâhs - De Règâhs Top-20 (seizoen 12)
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Indian Askin
Duycker, Hoofddorp
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
René van Meurs - Hunkert
J.C. Pardoes, Hoogwoud
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:00
Massive Assault
Mukkes, Leeuwarden
20:45
35 jaar Stop Making Sense
Neushoorn, Leeuwarden
Kommil Foo - Oogst
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Jan Akkerman
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daan Boom - De Eerste
Theater De Tuin, Leusden
Sara Kroos - Verte
Koningshof, Maassluis
20:00
Kraak & Smaak
De Spot, Middelburg
23:00
Jahwin / Prime
Doornroosje, Nijmegen
23:00
DJ Rush
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Lama's
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Carrousel, Ommen
21:15
3J'S
P3, Purmerend
20:00
Axelle Red
cc Binder , Puurs
21:30
Super-Sonic Jazz presents Greyheads & Byron The Aquarius
BIRD, Rotterdam
21:00
Twin Peaks
Rotown, Rotterdam
20:30
Tjerk & Liquid Sunshine
De Buurvrouw, Rotterdam
20:15
Stacey Esajas - SOEP!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Duncan Laurence
Maassilo, Rotterdam
20:00
Comedy club Snek
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Tangarine - Uiteen
Noorderkerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
S.C.C. De Ruchte, Someren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Kwartier, Stolwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agnietenhof, Tiel
Jambinai
013, Tilburg
Brad Paisley
013, Tilburg
20:30
Joseph Clark / The Music Of Queen
Markant Uden, Uden
20:30
Italian Dire Straits
De Pul, Uden
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Werftheater, Utrecht
20:30
Say yes dog
EKKO, Utrecht
20:15
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Nick & Simon
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
The Wieners
De Maaspoort, Venlo
20:15
Eric Vloeimans
De Maaspoort, Venlo
20:00
Paul Gilbert
Spirit of 66, Verviers
19:30
Ares / Josbros
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
De Patrizanen - Het leven an sich
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Sick Sabbath
De Flux, Zaandam
Najib Amhali - Waar was ik?
Zaantheater, Zaandam
20:30
Cesar Zuiderwijk
Figi Theater, Zeist
Supersister Projekt 2019
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Stones Sessions
Silverdome, Zoetermeer
21:30
JeBroer / Outsiders
Hedon, Zwolle
20:30
Patricia Van Haastrecht
Hedon, Zwolle
20:00
Dennis van Aarssen
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 12 oktober 2019
22:00
ain’t no party like an oldschool party
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
22AD / Five Minute March / Trey
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
20:30
Miscellaneous / Morning Dawn / Myth of Origin / Spark of Sanity / Spel
Bossche Brouwers aan de Vaart, 's-Hertogenbosch
20:00
The Lafontaines + Scarlet Rose
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
19:45
Guy Rooks - Release Party
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Axelle Red
C.C. De Meent, Alsemberg
20:30
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
Black Cilice
P60, Amstelveen
23:45
Last Night On Earth Festival
Paradiso, Amsterdam
21:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Work Out!
Club Antre, Amsterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
Paradiso, Amsterdam
20:00
Todrick Hall
Melkweg, Amsterdam