Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
20:15
Het spectrum
Schijndel
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Desmet Studio's Amsterdam
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Munttheater
Weert
Theater Ludens
Voorburg
21:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Idea
Soest
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
De Harmonie
Edam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
dinsdag 08 oktober 2019
Old Dominion
Melkweg, Amsterdam
Jen Kirkman
Boom Chicago, Amsterdam
GOT7
Ziggo Dome, Amsterdam
12:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
woensdag 09 oktober 2019
20:15
BEHIND THE MUSIC: Hendrik Jan Bökkers
Hedon, Zwolle
20:15
Dennis van Aarssen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Chastity Belt
EKKO, Utrecht
Nils Frahm
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
CORDS by Simone
dB's, Utrecht
20:00
Moving Targets
dB's, Utrecht
Marc Almond
TivoliVredenburg, Utrecht
Madrugada
013, Tilburg
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het spectrum, Schijndel
18:00
In the Woods + Ereb Altor + Isole + Shores of Null
Baroeg, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Lori Lieberman
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ambrose Akinmusire ft. Brussels Jazz Orchestra
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Best of... Ton Kas
Parktheater, Eindhoven
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Omval, Diemen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater De Veste, Delft
20:00
King Gizzard & The Lizard Wizard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Camille Lellouche
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Awkward I - KYD
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Posttheater, Arnhem
19:30
William Fitzsimmons
Trix, Antwerpen
20:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Paradiso, Amsterdam
Alma
Melkweg, Amsterdam
Broncho
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sebastián Javier
Desmet Studio's Amsterdam, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
Sleep
Melkweg, Amsterdam
Laura Misch
Melkweg, Amsterdam
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 10 oktober 2019
20:30
SIOEN PLAYS GRACELAND
Hedon, Zwolle
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Rowwen Heze
Boerderij, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Munttheater, Weert
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Ludens, Voorburg
21:30
Popronde Utrecht
EKKO, Utrecht
20:30
Supersister Projekt
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Chronometer's Orchestra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
Madrugada
TivoliVredenburg, Utrecht
Lindsey Stirling
013, Tilburg
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Idea, Soest
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Walhalla, Rotterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
22:00
Moving Targets
Merleyn, Nijmegen
Duncan Laurence
Doornroosje, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Het Veur Theater, Leidschendam
19:00
Frae / MONTBLANK / Synga
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Lori Lieberman
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Sara Kroos - Verte
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Urbanus
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
19:30
Mozart, Don Giovanni - Orkest van de Achttiende Eeuw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ruben Annink
Patronaat, Haarlem
20:00
Luminize
Patronaat, Haarlem
Best of... Ton Kas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:30
Gyedu-Blay Ambolley
Vera, Groningen
20:00
Live at LOLA: Suckerpunch (UK) + Rebel Radio + Angry Itch (UK)
LOLA050, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
William Fitzsimmons
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Hehobros
Theater Concordia, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Wilminktheater, Enschede
Nick & Simon
Effenaar, Eindhoven
20:00
Broncho
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Philip Kroonenberg
De Harmonie, Edam
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Fred van Leer - Leer van Fred Live
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
The Irrational Library
Paard, Den Haag
20:30
Martin Kohlstedt
Paard, Den Haag
Marc Almond
Paard, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Veste, Delft