Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Poppodium Volt
Sittard
20:00
PopEi
Eindhoven
Podium Neede
Neede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Paleis 12
Brussel
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
17:00
Orpheus
Apeldoorn
14:00
Orpheus
Apeldoorn
11:00
Orpheus
Apeldoorn
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Klein Theater Ons Huis
Dinxperlo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
J.C. De Klinker
Aarschot
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
00:00
Het spectrum
Schijndel
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Podium
Hoogeveen
19:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
13:30
Hedon
Zwolle
11:00
Hedon
Zwolle
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fluor
Amersfoort
00:00
Figi Theater
Zeist
18:00
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Duycker
Hoofddorp
DRU Industriepark
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DNK
Assen
Diligentia
Den Haag
20:30
Der Aa-theater
Groningen
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kreun
Kortrijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Café-Resturant de Vriendschap
Akersloot
21:00
Cafe Oud Brabant
Oosterhout
21:30
Cafe De Pijpenla
Harlingen
Café De Meister
Geleen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Bon theater
Medemblik
zaterdag 26 oktober 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Vantol
Poppodium Volt, Sittard
20:00
NOWA
PopEi, Eindhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Podium Neede, Neede
20:00
Alder & Ash
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Concert: Uchronia
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rowwen Heze
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Star Wars in Concert
Paleis 12, Brussel
Nouvelle Vague
Paard, Den Haag
A Certain Ratio
Paard, Den Haag
17:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
14:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
11:00
20 JAAR K3
Orpheus, Apeldoorn
20:45
3J'S
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
JazzLab Session: Tribute to Blue Note Records
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Maarten Hogenhuis Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
My Propane
Mezz, Breda
De Dijk
Mezz, Breda
21:00
Indian Askin
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Moonspell
Metropool, Hengelo
Heavy Lungs
Merleyn, Nijmegen
Adam Green
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dave
Melkweg, Amsterdam
19:30
Karsu
Melkweg, Amsterdam
20:30
Cry Me A River
Markant Uden, Uden
20:00
Wille & the Bandits
Manifesto, Hoorn
20:00
Diggy Dex
Maassilo, Rotterdam
20:00
LD 16 jaar! live Little Devil Allstars + Outlaw Resident
Little Devil, Tilburg
20:00
Lacrim
La Madeleine, Brussel
20:00
Umberto Tozzi
Koninklijk Circus, Brussel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Klein Theater Ons Huis, Dinxperlo
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Cathubodua
J.C. De Klinker, Aarschot
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Tangarine - Uiteen
Hoftheater, Raalte
20:30
Echo Collective plays Jóhann Jóhannsson
Het Zonnehuis, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het spectrum, Schijndel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Mark Foggo's Skasters
Het Podium, Hoogeveen
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Het Klooster, Woerden
20:00
Dr. Love dance classic night
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Hedon Zwaar Heavy Metal Edition
Hedon, Zwolle
13:30
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
11:00
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
HAL60, Roelofarendsveen
20:00
Ilse DeLange
Goudse Schouwburg, Gouda
Cesar Zuiderwijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Michael Prins
Gigant, Apeldoorn
21:00
Top 100 Live
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Fluor, Amersfoort
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Figi Theater, Zeist
18:00
Black Earth Festival
EKKO, Utrecht
Duncan Laurence
Effenaar, Eindhoven
20:00
Lotte Walda
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Damian Wilson
Duycker, Hoofddorp
Enge Buren - BASTA!
DRU Industriepark, Ulft
23:00
WTF Halloween: Killer Hertz + TC + J-Majik + Mandidextrous
Doornroosje, Nijmegen
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DNK, Assen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Diligentia, Den Haag
20:30
Mercy John
Der Aa-theater, Groningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
De Weijer, Boxmeer
20:00
Supersister
De Spot, Middelburg
21:00
Kenny B
De Peppel, Zeist
21:00
Beesus / RRRags
De Onderbroek, Nijmegen
20:15
The Legends - Swingin' in New Orleans
De Maaspoort, Venlo
20:15
Najib Amhali
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Y&T
De Kreun, Kortrijk
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Mokerslag
De Flux, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Boodschap, Rijen
20:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
20:00
TRUMANS WATER (USA) + Cold Vein
dB's, Utrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Daniel Lohues / Holland Baroque
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Best of Stand-Up (NL)
Comedy Club Haug, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Toontje Lager
Café-Resturant de Vriendschap, Akersloot
21:00
Flavium
Cafe Oud Brabant, Oosterhout
21:30
J R&B Bluesband
Cafe De Pijpenla, Harlingen
Palm Reader
Café De Meister, Geleen
20:00
Portland
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
G. Love
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Björn Riis
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Axelle Red
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Max Meser Group
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Mart Hillen In Concert
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
BREStheater, Brielle
20:00
Black Mountain
Botanique, Brussel
20:00
K.Flay
Botanique, Brussel
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Bon theater, Medemblik