Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
DNK
Assen
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Haarlem Blues Club
Haarlem
20:30
Gigant
Apeldoorn
Paard
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
LOLA050
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
De Dialoog
Ermelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Singer
Rijkevorsel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Chassé Theater
Breda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Merleyn
Nijmegen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Mezz
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
The Jack
Eindhoven
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
P3
Purmerend
Theater Ludens
Voorburg
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Pul
Uden
20:00
Breepleinkerk
Rotterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
van Beresteyn
Veendam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Notelaar
Oostmalle
20:00
Forum Theater
Sittard
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
23:00
Pllek
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Podium 't Beest
Goes
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
vrijdag 01 november 2019
20:30
The Detroit Cobras
Vera, Groningen
20:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Thank You For The Music - The Abba Story
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Symfo Classics
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Suzan & Freek Theatertour
DNK, Assen
20:00
Sun Worship / Hypnodrone Ensemble / Solferpriem
dB's, Utrecht
21:00
Sugar Ray & The Bluetones
Haarlem Blues Club, Haarlem
20:30
Stones Sessions
Gigant, Apeldoorn
Steffen Morrison
Paard, Den Haag
20:15
South African Roadtrip
Flint, Amersfoort
20:30
Soiree Francais / Fete du Musique: Le Roi Mort et Les Lentilles Rouges
LOLA050, Groningen
Snarky Puppy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Sioen Plays Graceland
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Sheila E.
Metropool, Hengelo
21:00
Saskia Laroo Band
Concertgebouw, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Fulcotheater, IJsselstein
Sahbabii
013, Tilburg
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
20:30
Roxeanne Hazes
Hedon, Zwolle
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Sneek, Sneek
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Dialoog, Ermelo
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam
20:00
Randy Hansen
De Bosuil, Weert
20:30
Popa Chubby
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:30
On The House Heavy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
O'G3NE
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
New Model Army
De Singer, Rijkevorsel
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Theaterhotel Almelo, Almelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Mothers Finest Tribute
Grenswerk, Venlo
21:00
Mooon
Poppodium Volt, Sittard
Monomyth
Merleyn, Nijmegen
20:00
Mipso
Tolhuistuin, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Mezzoforte
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mercy John
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Posttheater, Arnhem
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marike Jager
Mezz, Breda
Maaike Ouboter
Theater Walhalla, Rotterdam
20:45
Luminize
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Lucifer Star machine (UK) and Crimson River
The Jack, Eindhoven
23:30
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
Lost Frequencies
Melkweg, Amsterdam
21:00
Los Pirañas
Grounds, Rotterdam
20:30
Logan Mize
Q-Factory, Amsterdam
22:00
LIVE: Holocaust (SCO) + Burning + Remain Untaimed
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Leprous
Rockhal, Esch zur Alzette
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Leif de Leeuw
P3, Purmerend
Lebbis - De Ervaring
Theater Ludens, Voorburg
19:30
Lauv
Paradiso, Amsterdam
20:30
La Villa Strangiato
De Pul, Uden
20:00
Kizzy
Breepleinkerk, Rotterdam
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
De Zwaan, Uitgeest
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Karsu
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Julian Schneemann
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater Carrousel, Ommen
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
John Mayall
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Klooster, Woerden
20:00
Jan Rot - O Ja!
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jan Akkerman
Iduna, Drachten
20:00
Jaipur Junction
Podium Asteriks, Leeuwarden
Indian Askin
Vorstin, Hilversum
20:00
Ilse DeLange
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Onze Henry
van Beresteyn, Veendam
20:30
Hehobros
Zaantheater, Zaandam
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Green Lizard / Rudeboy
De Notelaar , Oostmalle
20:00
Great Queen Rats
Forum Theater, Sittard
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
23:00
Franca
Pllek, Amsterdam
Figgie
Cinetol, Amsterdam
Feuerengel
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Erwin Java / Kat Riggins
Podium 't Beest, Goes
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk