Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Forum Theater
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Vorstin
Hilversum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
Het Podium
Hoogeveen
Zaantheater
Zaandam
22:30
Vera
Groningen
20:00
Donner
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Cultura
Ede
19:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
P60
Amstelveen
21:00
De X
Leiden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:30
Trix
Antwerpen
Theater De Veste
Delft
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Paard
Den Haag
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
17:00
EM2
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
O'Casey's Irish Pub
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:00
Hedon
Zwolle
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Pit
Overloon
21:00
De Pul
Uden
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Patronaat
Haarlem
Baroeg
Rotterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
013
Tilburg
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Theater Ludens
Voorburg
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
P3
Purmerend
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Corneel
Lelystad
Dynamo
Eindhoven
Little Devil
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
zaterdag 09 november 2019
20:00
Wallis Bird
Paradiso, Amsterdam
19:30
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Tribute Night: Fleetwood Mac
Forum Theater, Sittard
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Vorstin, Hilversum
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
The Real Thing
Vorstin, Hilversum
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Het Podium, Hoogeveen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Zaantheater, Zaandam
22:30
The Cosmosians
Vera, Groningen
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Donner, Rotterdam
20:30
TaxiWars
Paradiso, Amsterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
00:00
Tangarine - Uiteen
Cultura, Ede
19:30
Tabitha
Patronaat, Haarlem
21:00
Sweet Mary Jane
Grand Cafe Carambole, Winschoten
15:00
Sway Wild
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Susana
P60, Amstelveen
21:00
Studio Shap Shap
De X, Leiden
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater PePijn, Den Haag
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
De Molenberg, Delfzijl
Ska Nightclub
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:30
Sinkane
Trix, Antwerpen
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
19:30
Russian Village Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Roxeanne Hazes
Paard, Den Haag
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Orpheus, Apeldoorn
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Raymond van het Groenewoud
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
17:00
Rapalje
EM2, Groningen
Portland
Melkweg, Amsterdam
20:00
Pink Project
Paard, Den Haag
23:00
Pina
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Periphery
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
One After 909
De Peppel, Zeist
20:00
O'G3NE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Newskoolfest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
New Purple Celebration
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Navarone
Gebr. De Nobel, Leiden
Naturally 7 - On Tour 2019
Junushoff Theater, Wageningen
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Nathalie Baartman
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Morres
O'Casey's Irish Pub, Den Haag
20:00
Morjak
Wolbodo, Delft
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:00
Matthew and the Atlas
Hedon, Zwolle
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes - Eerbetoon aan Hazes
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
21:00
Mark Foggo
De Pul, Uden
20:30
Marco Martens
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Marcel de Groot - DOOR
De Dialoog, Ermelo
20:00
Marc Ysaye / Mister Cover
Koninklijk Circus, Brussel
Maaike Ouboter
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:00
LUX ft Abstract / DJ Berkum / Snelle Jelle
Hedon, Zwolle
20:00
Lost Frequencies
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Lomepal
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
LIVE: SQY / Sequoyah
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: Lustrous (BE) + Model Depose
LOLA050, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Lauren Daigle
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Lamb
Patronaat, Haarlem
Kælan Mikla / Poison Point / Stahlr / The Body Electric
Baroeg, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Karsu
013, Tilburg
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Kik, Elst
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
22:00
Jazz&Beyond: Blakey Revisited
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
21:00
Jan Akkerman
P3, Purmerend
19:00
JAGD
Poppodium Volt, Sittard
Indian Askin
Corneel, Lelystad
Impericon Never Say Die Tour! 2019
Dynamo, Eindhoven
Immolation (USA) + Ragnarok (NOR)
Little Devil, Tilburg
Ilse DeLange
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Voorveghter, Hardenberg