Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
Corneel
Lelystad
21:00
Het Bolwerk
Sneek
LOLA050
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
The Lane
Oostburg
21:00
V11
Rotterdam
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Café De Speeltuin
Breda
22:00
Hedon
Zwolle
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
CC Asse
Asse
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
00:00
Cultura
Ede
00:00
De hoogte
Winsum
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Pit
Overloon
Diligentia
Den Haag
Dorphuis Abbenbroek
Abbenbroek
Ethias Arena
Hasselt
Het Podium
Hoogeveen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater De Kik
Elst
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater `t Spieker
Eibergen
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Martiniplaza
Groningen
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
16:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
EM2
Groningen
Martiniplaza
Groningen
17:30
Dynamo
Eindhoven
Little Devil
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Forum Theater
Sittard
Maassilo
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Baroeg
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Rietveld Theater
Delft
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
20:00
Astrant
Ede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Brielpoort
Deinze
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cultuurhuis De Zeepziederij
Bree
20:00
De Amer
Amen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Velinx
Tongeren
20:00
Donner
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 08 november 2019
20:30
Dia de Muertos
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Maaike Ouboter
Zaantheater, Zaandam
20:45
Russian Village Boys
Doornroosje, Nijmegen
Feuerengel
Neushoorn, Leeuwarden
Kenny B
Corneel, Lelystad
21:00
Bent Life
Het Bolwerk, Sneek
Jo Carley and The Old Dry Skulls
LOLA050, Groningen
21:00
3J'S
Metropool, Hengelo
21:00
JAGD
Podium 't Beest, Goes
21:00
Matthew and the Atlas + Kim Janssen
Rotown, Rotterdam
21:00
Komatsu / TankZilla
The Lane, Oostburg
21:00
Figgie
V11, Rotterdam
21:30
White Elephant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
BlackHoleSun / Kings Like Us
Café De Speeltuin, Breda
22:00
Kulture Klub XL: Time Bandits (live)
Hedon, Zwolle
Kælan Mikla
Merleyn, Nijmegen
22:00
Little Geneva (UK)
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Dandelion
Paradiso, Amsterdam
22:00
As We Go
The Jack, Eindhoven
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 09 november 2019
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wëreldbänd - Släpstick
CC Asse, Asse
Maaike Ouboter
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Clean Pete - Afblijven
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
00:00
Tangarine - Uiteen
Cultura, Ede
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De hoogte, Winsum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dorphuis Abbenbroek, Abbenbroek
Andre Hazes Jr.
Ethias Arena, Hasselt
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Het Podium, Hoogeveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Charly Luske - The story of George Michael
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Kik, Elst
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
Sara Kroos - Verte
Theater De Veste, Delft
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
Nathalie Baartman - Breek
Theater `t Spieker, Eibergen
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Zaantheater, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
15:00
Sway Wild
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
16:00
Rockit
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Dutch legacy met Benjamin Herman & John Engels
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Rapalje
EM2, Groningen
20 JAAR K3
Martiniplaza, Groningen
17:30
Impericon Never Say Die Tour! 2019
Dynamo, Eindhoven
Immolation (USA) + Ragnarok (NOR)
Little Devil, Tilburg
Periphery
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tribute Night: Fleetwood Mac
Forum Theater, Sittard
De Dijk
Maassilo, Rotterdam
Portland
Melkweg, Amsterdam
19:00
JAGD
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Kælan Mikla / Poison Point / Stahlr / The Body Electric
Baroeg, Rotterdam
19:30
Russian Village Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lamb
Patronaat, Haarlem
19:30
Tabitha
Patronaat, Haarlem
19:30
Van Dik Hout
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Frank Blueka
Rietveld Theater, Delft
19:30
Sinkane
Trix, Antwerpen
20:00
Karsu
013, Tilburg
20:00
Harries '89 / The Kids
Astrant, Ede
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
ATLAS Theater, Emmen
20:00
DeWolff / Golden Earring
Brielpoort, Deinze
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Stef Kamil Carlens
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Raymond van het Groenewoud
Cultuurhuis De Zeepziederij, Bree
20:00
Hannah Mae / Ruud Fieten
De Amer, Amen
20:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
De Molenberg, Delfzijl
Ska Nightclub
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
A Musical Journey: Catrin Finch & Seckou Keita/Aka trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Axelle Red
De Velinx, Tongeren
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Donner, Rotterdam
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:00
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Navarone
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
LUX ft Abstract / DJ Berkum / Snelle Jelle
Hedon, Zwolle
20:00
Matthew and the Atlas
Hedon, Zwolle