Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Vera
Groningen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Café The Shuffle
Nijmegen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
013
Tilburg
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Boothill Saloon
Amersfoort
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Merleyn
Nijmegen
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
De Kleine Willem
Enschede
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Beun
Heiloo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Koningshof
Maassluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Den Blank
Overijse
Koloszaal
Raamsdonksveer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Klooster
Woerden
The Lux
Zeewolde
01:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
BIRD
Rotterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Effenaar
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Hofman
Utrecht
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
19:30
Hedon
Zwolle
Podium Victorie
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
t Smiske
Asse
20:00
DNK
Assen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
vrijdag 15 november 2019
20:30
A Tribute To Amy Winehouse
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Handsome Poets
De Peppel, Zeist
Colin Blunstone
Boerderij, Zoetermeer
Everlast
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
3J'S
Gigant, Apeldoorn
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Alexandra Stréliski
Tolhuistuin, Amsterdam
Feuerengel
Q-Factory, Amsterdam
21:00
The Magic Of Santana
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Cutthroat Brothers
Vera, Groningen
21:00
Memphis Maniacs
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Stones Sessions
Metropool, Hengelo
21:00
The Conceptuals
Café The Shuffle, Nijmegen
21:00
Edson Da Graça - Wakker
SplotsZ, Roelofarendsveen
21:00
S10
Rotown, Rotterdam
21:00
Soul Live
013, Tilburg
21:00
Twice The Same
De Flux, Zaandam
21:00
Thin White Duke
JJ Music House, Zoetermeer
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
22AD / Green Policy
Boothill Saloon, Amersfoort
21:30
Smartlappenfestival: Willie en de Billies
Hofman, Utrecht
22:00
Basshaven #09
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
LIVE: Coldspell (SE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Anna Ternheim
Merleyn, Nijmegen
zaterdag 16 november 2019
Charly Luske - The story of George Michael
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Posttheater, Arnhem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
Mathilde Santing
Spant!, Bussum
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lisa Lois Sings Adèle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater `t Spieker, Eibergen
Maaike Ouboter
De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Tuin, Leusden
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Den Blank, Overijse
Andre Hazes Jr.
Koloszaal, Raamsdonksveer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
De Kift - BAL
Theater Sneek, Sneek
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
01:00
Steve Lacy
Paradiso, Amsterdam
15:00
Wia Buze
Theater Mozaïek, Zuidlaren
16:00
Henk Kraaijeveld Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
18:00
BIRDfest
BIRD, Rotterdam
19:00
Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
19:00
LovelyTheBand
Melkweg, Amsterdam
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen
19:00
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
19:00
Farben Lehre + The Analogs
Baroeg, Rotterdam
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Smartlappenfestival: Keessie B artiest met een grote B
Hofman, Utrecht
19:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Parni Valjak
Melkweg, Amsterdam
19:30
Murkage Dave
Melkweg, Amsterdam
19:30
Echo Beatty
Trix, Antwerpen
Everlast
Luxor Live, Arnhem
19:30
Mick Harvey & JP Shilo ft. Steve Shelley and Glenn Lewis
Patronaat, Haarlem
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Stevenskerk, Nijmegen
19:30
The Bluebirds
Hedon, Zwolle
Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Concerto, Amsterdam
20:00
Look Mum No Computer
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Electric Six
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Luka Bloom
De Roma, Antwerpen
20:00
Tamino
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gigant, Apeldoorn
20:00
Iris Penning / Siebe Palmen
t Smiske, Asse
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
DNK, Assen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schaffelaartheater, Barneveld