Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
Cultura
Ede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Bibelot
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Paard
Den Haag
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Chassé Theater
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Lisa
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
woensdag 20 november 2019
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Agnietenhof, Tiel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Cesar Zuiderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Wives
V11, Rotterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Mathilde Santing
Perron-3, Rosmalen
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Laïs
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Henk Poort en de Helden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Mart Hillen In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Future of Jazz by BNP Paribas - Metropole Orkest invites Cory Wong (Vu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Tallawit Timbouctou
Vera, Groningen
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool Enschede, Enschede
20:00
O'G3NE
Wilminktheater, Enschede
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
20:00
Rotting Out
Bibelot, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Aafke Romeijn
Paard, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Fulco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Christophe Maé
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sigrid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Baroness
Trix, Antwerpen
22:00
Vanishing Twin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jo Goes Hunting
Cinetol, Amsterdam
20:00
Joy Crookes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Kita Menari
Melkweg, Amsterdam
Halestorm
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Noyz Narcos
Melkweg, Amsterdam
19:00
Giggs
Melkweg, Amsterdam
19:00
Fieh
Q-Factory, Amsterdam
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
DeLaMar, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
South African Road Trip - Good Hope - Swingende Zuid-Afrikaanse muziek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 november 2019
20:30
De Dijk
Hedon, Zwolle
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Hedon, Zwolle
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Seraph
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues
Spirit of 66, Verviers
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Venray, Venray
20:15
The Dire Straits Experience
De Maaspoort, Venlo
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Grenswerk, Venlo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Mdou Moctar
EKKO, Utrecht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:30
Mercy John
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
BLUE THIRSTY: Bad Looking Trouble
Back&Fourth, Utrecht
20:00
Hofman Live: Lip Service + The Great Communicators
Hofman, Utrecht
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Markant Uden, Uden
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Markant Uden, Uden
Nielson
013, Tilburg
Gotu Jim
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Guy Davis
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
KOKOKO!
WORM, Rotterdam
20:00
Fieh
BIRD, Rotterdam
19:30
Kizzy
Lisa, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam