Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
Cultura
Ede
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Perron-3
Rosmalen
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Metropool Enschede
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Stathe
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:30
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Bootstraat
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Hall Of Fame
Tilburg
Markant Uden
Uden
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Veste
Delft
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Wickenburgh
't Goy
00:00
Den heuvel
Alphen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
woensdag 20 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Agnietenhof, Tiel
Rob de Nijs
Cultura, Ede
00:00
Mart Hillen In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater de Purmaryn, Purmerend
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
DeLaMar, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Mathilde Santing
Perron-3, Rosmalen
19:00
Fieh
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Giggs
Melkweg, Amsterdam
19:30
Noyz Narcos
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Wilminktheater, Enschede
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Halestorm
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sigrid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Colin Blunstone
De Bosuil, Weert
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool Enschede, Enschede
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
South African Road Trip - Good Hope - Swingende Zuid-Afrikaanse muziek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kita Menari
Melkweg, Amsterdam
20:00
Laïs
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Joy Crookes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cab Calloway (Jump 'n Jive Plays) A Tribute to Cab Calloway
Hedon, Zwolle
20:00
Christophe Maé
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Henk Poort en de Helden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
The Fureys
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Baroness
Trix, Antwerpen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:00
Rotting Out
Bibelot, Dordrecht
20:00
Fulco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
MONTBLANC & FREA
Stathe, Utrecht
20:15
Cesar Zuiderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
The Bad Plus
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jo Goes Hunting
Cinetol, Amsterdam
20:30
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Future of Jazz by BNP Paribas - Metropole Orkest invites Cory Wong (Vu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Drahla
ACU, Utrecht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Wives
V11, Rotterdam
21:00
Aafke Romeijn
Paard, Den Haag
21:30
Tallawit Timbouctou
Vera, Groningen
22:00
Vanishing Twin
Paradiso, Amsterdam
donderdag 21 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
Alien Ant Farm / P.O.D.
Bootstraat, Hasselt
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Gotu Jim
Hall Of Fame, Tilburg
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Markant Uden, Uden
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wickenburgh, 't Goy
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Den heuvel, Alphen
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Delain
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Melkweg, Amsterdam
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom