Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:00
Hofman
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Lisa
Rotterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wickenburgh
't Goy
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
WORM
Rotterdam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Ahoy
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Bibelot
Dordrecht
donderdag 21 november 2019
21:00
Mdou Moctar
EKKO, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
Matt Winson
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Mix Master Mike
Gebr. De Nobel, Leiden
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Grenswerk, Venlo
Gotu Jim
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
De Dijk
Hedon, Zwolle
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Hedon, Zwolle
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Guy Davis
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:00
Hofman Live: Lip Service + The Great Communicators
Hofman, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Bummy Boys
Kavka, Antwerpen
20:00
Charkov City Opera
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Jenifer
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dutch Eagles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Alpha Wann
La Madeleine, Brussel
19:30
Kizzy
Lisa, Rotterdam
Volbeat
Lotto Arena, Antwerpen
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Markant Uden, Uden
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Markant Uden, Uden
20:00
The Bros. Landreth
Melkweg, Amsterdam
Lagwagon
Melkweg, Amsterdam
19:30
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Melkweg, Amsterdam
Jo Goes Hunting
Merleyn, Nijmegen
20:30
Ruben Annink
Mezz, Breda
Stef Kamil Carlens
Mezz, Breda
20:00
Kim Wilde
Musis, Arnhem
20:00
De Staat
Muziekgieterij, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Skerryvore
P60, Amstelveen
20:30
DiTCH / Urban Graveyard
Paard, Den Haag
Ina Forsman
Paard, Den Haag
22:00
Anne-Fay
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cho
Paradiso, Amsterdam
20:00
Drahla
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
20:30
Manudigital
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Delain
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Venray, Venray
20:30
KIKYU / Tessel
Simplon, Groningen
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues
Spirit of 66, Verviers
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dennis van Aarssen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Mercy John
TivoliVredenburg, Utrecht
The Libertines
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ezra Furman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
19:30
Henge + Borokov Borokov
Trix, Antwerpen
22:00
Drose
Vera, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Vandenberg's Moonkings
Vorstin, Hilversum
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wickenburgh, 't Goy
20:30
Memphis Maniacs
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
KOKOKO!
WORM, Rotterdam
vrijdag 22 november 2019
De Staat
013, Tilburg
Fat Freddy's Drop
AFAS Live, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
Ahoy, Rotterdam
Camilla Blue
Altstadt, Eindhoven
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Bibelot, Dordrecht