Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
01:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Janskerk
Utrecht
15:00
dB's
Utrecht
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Rotown
Rotterdam
20:15
Maassilo
Rotterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
20:00
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:30
Café The Pocket
Katwijk
14:00
Beachclub Casa Verde
Hoek van Holland
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Cacaofabriek
Helmond
15:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
15:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:45
Paradiso
Amsterdam
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
C.C. Landvast
Alblasserdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
zaterdag 16 november 2019
20:00
Luka Bloom
De Roma, Antwerpen
20:00
Tamino
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Echo Beatty
Trix, Antwerpen
19:00
Devin Townsend: Empath Europe – Volume 1
Trix, Antwerpen
21:00
B Boys
Cinetol, Amsterdam
20:30
Henk Poort en de Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Meervaart, Amsterdam
Stef Kamil Carlens
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Concerto, Amsterdam
20:00
Look Mum No Computer
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Electric Six
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Parni Valjak
Melkweg, Amsterdam
19:30
Murkage Dave
Melkweg, Amsterdam
19:00
Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
19:00
LovelyTheBand
Melkweg, Amsterdam
01:00
Steve Lacy
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Francis van Broekhuizen & Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
De Dijk
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
South African Roadtrip
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Indian Askin
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Techno Time
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
a balladeer
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Charly Luske - The story of George Michael
Mainstage, 's-Hertogenbosch
zondag 17 november 2019
20:00
Matt Simons
Hedon, Zwolle
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Theater de Spiegel, Zwolle
Mercy John
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
BLUES REVIVAL / Kat Riggins
JJ Music House, Zoetermeer
15:00
Zuma
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Jack Broadbent
TivoliVredenburg, Utrecht
Eluveitie
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Janskerk, Utrecht
15:00
CC Jerome Trio / DJ Miss Twist / Lil'Esther & The Rumble Beat / Mainli
dB's, Utrecht
20:00
Lucky Chops
013, Tilburg
Devin Townsend
013, Tilburg
19:00
The Three Tremors
Little Devil, Tilburg
15:00
Finnegan's Hell
Het Bolwerk, Sneek
Starcrawler
Rotown, Rotterdam
20:15
New Purple Celebration
Maassilo, Rotterdam
14:00
Duitse zangeres Noémi Schröder 17 november op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
Duitse zangeres Noémi Schröder 17 november op Kasteel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
20:00
Guy Davis
Lux, Nijmegen
The Waterboys
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
11:00
Huijnen & Hopman - Love!
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:30
The Bootleg Doors
Café The Pocket, Katwijk
14:00
Lemon
Beachclub Casa Verde, Hoek van Holland
21:00
The Osmonds
Vorstin, Hilversum
20:00
Hella Hertogs
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Hella Hertogs
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Ilse DeLange
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Jon Spencer
Vera, Groningen
20:00
Live at LOLA: Fvzz Popvli [ITA] / Atomic Vulture [BE] / Black Burned
LOLA050, Groningen
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Jan van Besouw, Goirle
19:30
St. Plaster
Altstadt, Eindhoven
Anneke van Giersbergen - 25 years (Extra show!)
Effenaar, Eindhoven
15:00
Anne Nederhoed
PopEi, Eindhoven
15:00
Folk Road Show
Iduna, Drachten
15:00
Fuzzy Friday en The Gap
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:30
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
14:00
Stimmen der Berge
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Villagers
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Steeleye Span
Paard, Den Haag
20:00
The Rose
La Madeleine, Brussel
20:00
Heilung
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Arid plays ‘Little Things of Venom’
Mezz, Breda
Danielle Nicole Band
Mezz, Breda
20:30
The Brew
Luxor Live, Arnhem
16:15
Barely Autumn
Gigant, Apeldoorn
19:30
PUP
Trix, Antwerpen
19:30
Gers Pardoel
Trix, Antwerpen
20:30
Matteo Myderwyk
Vondelkerk, Amsterdam
Fatoumata Diawara
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Laurence Jones Band
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Regrettes
Paradiso, Amsterdam
19:00
Yung Gravy
Melkweg, Amsterdam
17:45
Time & Style Sessions: Ramón Valle - Super-sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
15:00
René van Sluis
Amstelkerk, Amsterdam
15:00
Benjamin Herman / HKU Big Band
Bimhuis, Amsterdam
14:30
South African Roadtrip
DeLaMar, Amsterdam
14:15
Gustavo Corrales Romero & Henk Mak van Dijk
Concertgebouw, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
The Fureys
C.C. Landvast, Alblasserdam
maandag 18 november 2019
20:30
Guy Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Beatrix Theater, Utrecht
The Lumineers
TivoliVredenburg, Utrecht
The Waterboys
013, Tilburg
Jon Spencer & The Hitmakers
Rotown, Rotterdam
Lisa Lois Sings Adèle
Theater aan het Vrijthof, Maastricht