Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:45
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Doornroosje
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
20:00
DNK
Assen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Peppel
Zeist
21:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kreun
Kortrijk
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Café De Speeltuin
Breda
21:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westend
West-Terschelling
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
22:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:15
Veluvine
Nunspeet
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Houten Kaap
Ouddorp
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Veste
Delft
vrijdag 22 november 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Nederpop All Stars
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
Wolter Kroes
Het Bolwerk, Sneek
22:30
Sons Of The East - nachtshow
Hedon, Zwolle
Sons Of The East
Hedon, Zwolle
20:15
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
Jacco Wynia
Hedon, Zwolle
20:00
S10 / Sim Fane
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Karsu
Grounds, Rotterdam
20:30
Bökkers
Grenswerk, Venlo
20:45
Concertgebouw Jazz Orchestra / Sabrina Starke
Gigant, Apeldoorn
21:00
Julian Sas
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:30
Iguana Death Cult
EKKO, Utrecht
Motionless in White
Effenaar, Eindhoven
20:00
Steffen Morrison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:45
Booze & Glory
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Duycker, Hoofddorp
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
The Mauskovic Dance Band
Doornroosje, Nijmegen
19:45
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
DNK, Assen
20:00
O'G3NE
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
The Sheila Divine
De Zwerver, Oostende
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
New Cool Collective
De Peppel, Zeist
21:30
The Bros. Landreth
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Hef
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Dreckneck / Lost Moon
De Onderbroek, Nijmegen
Maaike Ouboter
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Symphonic Rock Night Band
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
20:15
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Maaspoort, Venlo
20:00
Fulco
De Kreun, Kortrijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Mercy John
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
21:00
MaYaN
Corneel, Lelystad
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Seratones
Cinetol, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
20:00
The Murder Ballad
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Miscellaneous
Café De Speeltuin, Breda
21:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Cacaofabriek, Helmond
Laïs
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
The Fureys
C.C. Deurne, Deurne
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Lavalu - Midair
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
Sampa The Great
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Bibelot, Dordrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
Camilla Blue
Altstadt, Eindhoven
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
Ahoy, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
Fat Freddy's Drop
AFAS Live, Amsterdam
De Staat
013, Tilburg
zaterdag 23 november 2019
Underworld
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Philip Kroonenberg
Westend, West-Terschelling
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
22:30
Seewolf
Vera, Groningen
Indian Askin
Vera, Groningen
20:15
Nederpop All Stars
Veluvine, Nunspeet
19:30
Ceremony
Trix, Antwerpen
19:30
The Sheila Divine
Trix, Antwerpen
20:30
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
Grandmaster Flash
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Trijntje Oosterhuis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Karsu
TivoliVredenburg, Utrecht
Parow Fest 2 - Jack Parow presents: Parowfest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Mathilde Santing
Theater Ludens, Voorburg
20:00
The Fureys
Theater Landgraaf, Landgraaf
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Idea, Soest
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
20:00
South African Roadtrip
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft