Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Manifesto
Hoorn
Kulturhus Irene
Notter
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
De Peppel
Zeist
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
So What!
Gouda
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Paradiso
Amsterdam
20:00
DNK
Assen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
P3
Purmerend
19:30
Patronaat
Haarlem
Hedon
Zwolle
22:30
Hedon
Zwolle
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
De Zwerver
Oostende
Parktheater
Eindhoven
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
Theater Carrousel
Ommen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Weijer
Boxmeer
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
AFAS Live
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
De Pul
Uden
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
00:00
Ons Tejater
Lieshout
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan de Schie
Schiedam
vrijdag 22 november 2019
20:00
Nashville Now (met o.a. Pieternel & Judy Blank)
Manifesto, Hoorn
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
19:45
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Nederpop All Stars
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
New Cool Collective
De Peppel, Zeist
20:00
Nielson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Nino Gvetadze
Kapel Bovendonk, Hoeven
20:00
O'G3NE
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
On The House: Indie!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Orange Grove
So What!, Gouda
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Munttheater, Weert
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Radical Face
Paradiso, Amsterdam
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
DNK, Assen
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Roxeanne Hazes
Rotown, Rotterdam
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Ruben Hoeke Band
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
S10 / Sim Fane
Hall Of Fame, Tilburg
Sampa The Great
Bitterzoet, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Seratones
Cinetol, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Skerryvore
P3, Purmerend
19:30
Soft Kill
Patronaat, Haarlem
Sons Of The East
Hedon, Zwolle
22:30
Sons Of The East - nachtshow
Hedon, Zwolle
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Veluvine, Nunspeet
20:00
Stef Kamil Carlens
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Steffen Morrison
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:45
Stones Sessions
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Symphonic Rock Night Band
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
23:30
The APX
Melkweg, Amsterdam
21:30
The Bros. Landreth
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Dire Straits Experience
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
The Dirty Denims
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
The Dutch Eagles
Markant Uden, Uden
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Fureys
C.C. Deurne, Deurne
20:00
The Hillbilly Moonshiners
TivoliVredenburg, Utrecht
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
Ahoy, Rotterdam
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
The Magic Of Santana
Vorstin, Hilversum
20:30
The Mauskovic Dance Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Murder Ballad
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Duycker, Hoofddorp
21:00
The Sheila Divine
De Zwerver, Oostende
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
21:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:00
Underworld
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Vancouver Sleep Clinic
Melkweg, Amsterdam
Vandenberg's Moonkings
Boerderij, Zoetermeer
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Wolter Kroes
Het Bolwerk, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Zuco 103
Mezz, Breda
zaterdag 23 november 2019
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Agnostic Front / The Take
Dynamo, Eindhoven
20:00
Alain Clark
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Alien Ant Farm / P.O.D.
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Angerfist
AFAS Live, Amsterdam
Anna Ternheim
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Atomic
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Axelle Red
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ben Poole
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
19:00
Blanko
Melkweg, Amsterdam
21:30
Bootleg Betty / Hilltop Howlers
De Pul, Uden
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
19:30
Ceremony
Trix, Antwerpen
20:30
Cesar Zuiderwijk
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Corroded
Bibelot, Dordrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam