Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Hedon
Zwolle
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
EKKO
Utrecht
00:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Hedon
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
13:30
CHV Noordkade
Veghel
15:00
PopEi
Eindhoven
14:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
013
Tilburg
19:30
Willemeen
Arnhem
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
16:15
Verkadefabriek
Zaandam
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
14:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
Luxor Live
Arnhem
15:00
Kulturhus
Ruurlo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
11:00
DeMess
Naarden
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Ledeltheater
Oostburg
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:15
Kursaal Oostende
Oostende
13:00
Protestantse Kerk
Cothen
20:00
Hoog Catharijne
Utrecht
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Groene Engel
Oss
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Eetalage
Lelystad
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Het Trefpunt
Warmond
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
C.C. De Kei
Reusel
15:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Skâns
Gorredijk
15:00
De Bosuil
Weert
20:30
Paradox
Tilburg
19:30
Podium 't Beest
Goes
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:30
Duycker
Hoofddorp
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
OCCII
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 23 november 2019
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
19:30
Van Dik Hout
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
What You See Festival 2019
EKKO, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
zondag 24 november 2019
Aafke Romeijn / Bazart / Brihang / Eva van Manen / Freez / Iris Pennin
Hedon, Zwolle
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
13:30
Alive & Kicking Festival
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Andrei Senkevich
PopEi, Eindhoven
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Anna Ternheim
013, Tilburg
19:30
Bad Breeding
Willemeen, Arnhem
15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper
Baroeg, Rotterdam
20:30
Battle Beast
Dynamo, Eindhoven
14:30
Brisk
Cafe The Jolly Cat, Winsum
20:00
Capella de la Torre met Katharina Bäuml
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
16:15
Danny Loef EP-release
Verkadefabriek, Zaandam
15:00
Dave Warmerdam
JJ Music House, Zoetermeer
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Staat
TivoliVredenburg, Utrecht
Dido
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Doro
Luxor Live, Arnhem
20:00
Eilen Jewell
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Electric Guest
Bitterzoet, Amsterdam
14:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Emmanuel Jal / Nyaruach
Paradiso, Amsterdam
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Florian Weber
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Guy Davis
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
20:30
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Henk Poort en de Helden
Theater de Bussel, Oosterhout
14:30
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Theater De Leest, Waalwijk
Huun-Huur-Tu
Luxor Live, Arnhem
15:00
Ian van den Berk / Martijn Willers
Kulturhus, Ruurlo
20:00
Ina Forsman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Incognito
Metropool, Hengelo
11:00
James Oesi
DeMess, Naarden
16:00
Jasper van 't Hof
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jazz Roots met Shirma Rouse en Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Karin Bloemen en de Old School Band
Ledeltheater, Oostburg
15:00
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Jan van Besouw, Goirle
Kazu
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:15
Kim Wilde
Kursaal Oostende, Oostende
13:00
Klezmajeur
Protestantse Kerk, Cothen
20:00
Libero Strijkorkest
Hoog Catharijne, Utrecht
19:00
LIVE: Stage Experience November 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Mardi Gras
Groene Engel, Oss
16:00
Marzio Scholten
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Matt Simons
Paard, Den Haag
15:00
Memphis: 50 Jaar!
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Metal female voices tour met Leaves Eyes, Forever Still, Lost in Grey,
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Michael Kiwanuka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
openingsconcert Serie Chopin Plus
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:00
PEEPSHOW
PopEi, Eindhoven
20:00
Philip Kroonenberg
De Eetalage, Lelystad
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Pizzagirl
Paradiso, Amsterdam
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
19:30
Spanish Love Songs
Patronaat, Haarlem
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C. De Kei, Reusel
15:00
Tatiana Koleva
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
The Dire Straits Experience
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
15:00
The Magic Of Santana
De Bosuil, Weert
20:30
Thor & Friends
Paradox, Tilburg
19:30
Tribulation
Podium 't Beest, Goes
14:15
Trio la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
VanWyck - An Average Woman
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:30
Vipers - Queen Tribute
Duycker, Hoofddorp
White Lies
Muziekgieterij, Maastricht
maandag 25 november 2019
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Attila / Veil of Maya
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Charli XCX
Paradiso, Amsterdam
20:45
Eilen Jewell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herbie Hancock
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Incognito
Paard, Den Haag
Live Skull
OCCII, Amsterdam
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nek
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
19:00
Sabrina Claudio
Melkweg, Amsterdam
20:30
SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Snarky Puppy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 26 november 2019
20:00
Aafke Romeijn
Paradiso, Amsterdam