Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
De Weijer
Boxmeer
19:30
Mezz
Breda
20:00
La Madeleine
Brussel
Paleis 12
Brussel
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
00:00
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bonfire
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Eendracht
Gemert
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Skâns
Gorredijk
22:30
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
22:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
In the Woods
Leusden
00:00
Ons Tejater
Lieshout
Mafcentrum
Maasbree
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Muze
Noordwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
01:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Houten Kaap
Ouddorp
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zaterdag 23 november 2019
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
19:30
Henge
Luxor Live, Arnhem
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jan Akkerman
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
21:00
Infloyd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
19:30
Pietju Bell
Mezz, Breda
20:00
Kery James
La Madeleine, Brussel
Fat Freddy's Drop
Paleis 12, Brussel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Tamino
Paard, Den Haag
Luminize
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Guy Davis
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
21:30
Joël Sarakula
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Corroded
Bibelot, Dordrecht
20:00
Metalpraise
Bonfire, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
20:30
Cesar Zuiderwijk
Agora Theater Druten, Druten
Maaike Ouboter
Cultura, Ede
20:15
Laïs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Agnostic Front / The Take
Dynamo, Eindhoven
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Ina Forsman
Café Wilhelmina, Eindhoven
Dashboard Confessional
Dynamo, Eindhoven
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
16:00
Fleurine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
O'G3NE
ATLAS Theater, Emmen
Alien Ant Farm / P.O.D.
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Alain Clark
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Ian Paice
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Supertrap - Breakfast in America
De Eendracht, Gemert
21:00
Peuk
Podium 't Beest, Goes
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
22:30
Seewolf
Vera, Groningen
20:45
Ruben Annink
Simplon, Groningen
Indian Askin
Vera, Groningen
Dennis van Aarssen
Martiniplaza, Groningen
20:00
De Staat
De Oosterpoort, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
De Oosterpoort, Groningen
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party
Patronaat, Haarlem
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tads Thots / yung Gods
Patronaat, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Axelle Red
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Fureys
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Van Dik Hout
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Richard Shindell
In the Woods, Leusden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
Memphis Maniacs
Mafcentrum, Maasbree
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Rex, Mol
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:45
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
20:15
Nederpop All Stars
Veluvine, Nunspeet
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
01:00
The Supertramp tribute
Kursaal Oostende, Oostende
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Lievekamp, Oss
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
21:00
Handsome Poets
P3, Purmerend
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
Def Americans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Koninklijk Roermonds Mannenkoor
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam