Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
013
Tilburg
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Idea
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Forum Theater
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
De Wiese
Schalkwijk
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Houten Kaap
Ouddorp
21:00
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
01:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Muze
Noordwijk
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Theater Zinin
Nijverdal
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Mafcentrum
Maasbree
00:00
Ons Tejater
Lieshout
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
22:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:30
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bonfire
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
zaterdag 23 november 2019
21:00
The Art of Pantera
Little Devil, Tilburg
20:15
Snelle
013, Tilburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
South African Roadtrip
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Britta Maria / Maurits Fondse - Huiswaarts
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Idea, Soest
21:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Off The Wall
Forum Theater, Sittard
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam
Piepschuim - Grote Woorden
De Wiese, Schalkwijk
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Soft Kill + Slow Crush + Many Rooms
Rotown, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Hannah Williams & The Affirmations
BIRD, Rotterdam
Huun-Huur-Tu
LantarenVenster, Rotterdam
The Kik met orkest speelt Boudewijn de Groot
Ahoy, Rotterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Laurenskerk, Rotterdam
19:00
Immolation
Baroeg, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Def Americans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Koninklijk Roermonds Mannenkoor
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Handsome Poets
P3, Purmerend
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
21:00
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
01:00
The Supertramp tribute
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Nederpop All Stars
Veluvine, Nunspeet
Lebbis - De Ervaring
De Muze, Noordwijk
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
Dutch Eagles
Theater Zinin, Nijverdal
19:45
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Memphis Maniacs
Mafcentrum, Maasbree
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Richard Shindell
In the Woods, Leusden
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Van Dik Hout
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Fureys
Theater Landgraaf, Landgraaf
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Axelle Red
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party
Patronaat, Haarlem
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tads Thots / yung Gods
Patronaat, Haarlem
22:30
Seewolf
Vera, Groningen
20:45
Ruben Annink
Simplon, Groningen
Indian Askin
Vera, Groningen
Dennis van Aarssen
Martiniplaza, Groningen
20:00
De Staat
De Oosterpoort, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Peuk
Podium 't Beest, Goes
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Supertrap - Breakfast in America
De Eendracht, Gemert
20:15
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Ian Paice
Rockhal, Esch zur Alzette
Alien Ant Farm / P.O.D.
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Alain Clark
De Kleine Willem, Enschede
20:00
O'G3NE
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Laïs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Agnostic Front / The Take
Dynamo, Eindhoven
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Ina Forsman
Café Wilhelmina, Eindhoven
Dashboard Confessional
Dynamo, Eindhoven
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
16:00
Fleurine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Maaike Ouboter
Cultura, Ede
20:30
Cesar Zuiderwijk
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Joël Sarakula
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Corroded
Bibelot, Dordrecht
20:00
Metalpraise
Bonfire, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Guy Davis
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem