Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:45
Simplon
Groningen
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
22:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
19:30
Mezz
Breda
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Mafcentrum
Maasbree
19:30
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Laurenskerk
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
01:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
00:00
Klein Theater
Dinxperlo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
21:00
Jeugdsoos De Pluu
Winsum
20:30
In the Woods
Leusden
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
00:00
Het Klooster
Woerden
21:00
Het Bolwerk
Sneek
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
EKKO
Utrecht
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zaterdag 23 november 2019
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Beatles By Girls
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Ilse DeLange
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:45
Ruben Annink
Simplon, Groningen
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Rex, Mol
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Pink Floyd Sound - The Wall
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Soft Kill + Slow Crush + Many Rooms
Rotown, Rotterdam
20:30
Ian Paice
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Joep Beving
Rijksmuseum, Amsterdam
20:30
Ten Years After
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ben Poole
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jim Bob
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
21:00
Peuk
Podium 't Beest, Goes
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Philharmonie Haarlem, Haarlem
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party
Patronaat, Haarlem
20:00
Tads Thots / yung Gods
Patronaat, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Kris Kross Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
Marc Rebillet
Paradiso, Amsterdam
Fat Freddy's Drop
Paleis 12, Brussel
Tamino
Paard, Den Haag
Luminize
Paard, Den Haag
21:00
Handsome Poets
P3, Purmerend
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Durango (NL)
Nederland Drie, Wateringen
21:30
Joël Sarakula
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Laïs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Fleurine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
19:30
Pietju Bell
Mezz, Breda
Alien Ant Farm / P.O.D.
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
19:00
Blanko
Melkweg, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
Dennis van Aarssen
Martiniplaza, Groningen
Memphis Maniacs
Mafcentrum, Maasbree
19:30
Henge
Luxor Live, Arnhem
Dido
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
The Art of Pantera
Little Devil, Tilburg
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Laurenskerk, Rotterdam
Huun-Huur-Tu
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Kery James
La Madeleine, Brussel
01:00
The Supertramp tribute
Kursaal Oostende, Oostende
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Klein Theater, Dinxperlo
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
No Rock Throwing Allowed
JJ Music House, Zoetermeer
21:00
Douwe Doorduin
Jeugdsoos De Pluu, Winsum
20:30
Richard Shindell
In the Woods, Leusden
Anna Ternheim
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Guy Davis
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden
21:00
The Wild Romance
Het Bolwerk, Sneek
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
Movits!
Hedon, Zwolle
21:00
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Van Dik Hout
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Infloyd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Off The Wall
Forum Theater, Sittard
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:00
What You See Festival 2019
EKKO, Utrecht
Def Americans
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Koninklijk Roermonds Mannenkoor
ECI Cultuurfabriek, Roermond