Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Handelsbeurs
Gent
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Studio de Veste
Leiden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
dinsdag 26 november 2019
20:00
Amon Amarth
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
19:30
Elder Island
Trix, Antwerpen
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Dirty Dozen Brass Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Pussy Riot
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
South African Roadtrip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Calefax Reed Quintet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henk Poort en de Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Jinjer
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Ruben Pol
Paradiso, Amsterdam
Sofi Tukker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Aafke Romeijn
Paradiso, Amsterdam
De Staat
Paard, Den Haag
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Lankum
Merleyn, Nijmegen
20:00
James Smith
Melkweg, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Melkweg, Amsterdam
Cult of Luna
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Calcutta
La Madeleine, Brussel
20:00
White Lies
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
19:00
Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guy Davis
Der Aa-theater, Groningen
20:30
Charly Luske - The story of George Michael
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Tribute to NWA
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
James Gillespie
Cinetol, Amsterdam
Lavalu - Midair
Chassé Theater, Breda
20:00
Charli XCX
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Michael Kiwanuka
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 27 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
Blood Youth + Bury Tomorrow + Employed to Serve
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
19:30
Cult of Luna
Trix, Antwerpen
20:30
James Vincent McMorrow
Tolhuistuin, Amsterdam
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Unknown Chaplin - Nederlands Blazers Ensemble i.s.m. Eye Filmmuseu
Theater Kerkrade, Kerkrade
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Lavinia Meijer
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Studio de Veste, Leiden
20:00
O'G3NE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Gue Pequeno
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
Lavalu - Midair
Parktheater, Eindhoven
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:30
The GoToBeds
Paradiso, Amsterdam
21:30
Lankum
Paradiso, Amsterdam
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi