Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Handelsbeurs
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Vera
Groningen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Trix
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Doornroosje
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Dynamo
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Annabel
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. 't Vondel
Halle
21:30
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Studio de Veste
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Maassilo
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
G.C. De Wildeman
Herent
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Markant Uden
Uden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
de Vechtclub
Utrecht
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
dinsdag 26 november 2019
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sofi Tukker
Paradiso, Amsterdam
20:15
South African Roadtrip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Tribute to NWA
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
White Lies
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 27 november 2019
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
De Oosterpoort, Groningen
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
Blood Youth + Bury Tomorrow + Employed to Serve
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Charkov City Opera
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Christian Löffler
La Madeleine, Brussel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Cult of Luna
Trix, Antwerpen
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
Elder Island
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Gue Pequeno
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Half Moon Run
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Infloyd
Hedon, Zwolle
20:30
James Vincent McMorrow
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jinjer
Dynamo, Eindhoven
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jungle By Night
Annabel, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Laïs
C.C. 't Vondel, Halle
21:30
Lankum
Paradiso, Amsterdam
Lavalu - Midair
Parktheater, Eindhoven
00:00
Lavinia Meijer
Theater De Veste, Delft
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Studio de Veste, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Matt Simons
Metropool Enschede, Enschede
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Cultura, Ede
20:00
O'G3NE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Rich Brian
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Venray, Venray
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sofi Tukker
Maassilo, Rotterdam
20:00
South African Roadtrip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Stargaze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Fureys
G.C. De Wildeman, Herent
23:30
The GoToBeds
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Unknown Chaplin - Nederlands Blazers Ensemble i.s.m. Eye Filmmuseu
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
Tino Martin
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wooden Soldiers
de Vechtclub, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Yung Sham
Cinetol, Amsterdam
donderdag 28 november 2019
20:00
Alain Clark
Theater de Griffioen, Amstelveen