Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Eetalage
Lelystad
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Het Trefpunt
Warmond
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
C.C. De Kei
Reusel
15:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Skâns
Gorredijk
15:00
De Bosuil
Weert
20:30
Paradox
Tilburg
19:30
Podium 't Beest
Goes
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:30
Duycker
Hoofddorp
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
OCCII
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Handelsbeurs
Gent
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Vera
Groningen
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Paradiso
Amsterdam
zondag 24 november 2019
20:00
Michael Kiwanuka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Montis, Goudsmit en Directie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
16:00
openingsconcert Serie Chopin Plus
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:00
PEEPSHOW
PopEi, Eindhoven
20:00
Philip Kroonenberg
De Eetalage, Lelystad
14:15
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Pizzagirl
Paradiso, Amsterdam
19:30
Shahmen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Trefpunt, Warmond
19:30
Spanish Love Songs
Patronaat, Haarlem
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
C.C. De Kei, Reusel
15:00
Tatiana Koleva
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
20:00
The Dire Straits Experience
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
DeLaMar, Amsterdam
20:00
The Fureys
De Skâns, Gorredijk
15:00
The Magic Of Santana
De Bosuil, Weert
20:30
Thor & Friends
Paradox, Tilburg
19:30
Tribulation
Podium 't Beest, Goes
14:15
Trio la Joie
D' Engelenburgh, Fijnaart
VanWyck - An Average Woman
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:30
Vipers - Queen Tribute
Duycker, Hoofddorp
White Lies
Muziekgieterij, Maastricht
maandag 25 november 2019
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Attila / Veil of Maya
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Charli XCX
Paradiso, Amsterdam
20:45
Eilen Jewell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
20:00
Herbie Hancock
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Incognito
Paard, Den Haag
Live Skull
OCCII, Amsterdam
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Nek
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
19:00
Sabrina Claudio
Melkweg, Amsterdam
20:30
SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Snarky Puppy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 26 november 2019
20:00
Aafke Romeijn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amon Amarth
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Calcutta
La Madeleine, Brussel
20:15
Calefax Reed Quintet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Charli XCX
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Charly Luske - The story of George Michael
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Cult of Luna
Melkweg, Amsterdam
De Staat
Paard, Den Haag
20:15
Dirty Dozen Brass Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Elder Island
Trix, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Guy Davis
Der Aa-theater, Groningen
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Henk Poort en de Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:30
James Gillespie
Cinetol, Amsterdam
20:00
James Smith
Melkweg, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
19:30
Jinjer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lankum
Merleyn, Nijmegen
Lavalu - Midair
Chassé Theater, Breda
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Michael Kiwanuka
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
19:45
Pussy Riot
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Ruben Pol
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sofi Tukker
Paradiso, Amsterdam
20:15
South African Roadtrip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
Tribute to NWA
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
White Lies
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 27 november 2019
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam