Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord
Oisterwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
16:15
Verkadefabriek
Zaandam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
14:30
Cafe The Jolly Cat
Winsum
20:30
Dynamo
Eindhoven
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Willemeen
Arnhem
20:30
013
Tilburg
14:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
13:30
CHV Noordkade
Veghel
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Hedon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
OCCII
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Chassé Theater
Breda
Merleyn
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Singer Theater
Laren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Zaantheater
Zaandam
zondag 24 november 2019
20:30
Hania Rani
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Guy Davis
Fletcher Hotel-Restaurant Boschoord, Oisterwijk
20:30
Florian Weber
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Emmanuel Jal / Nyaruach
Paradiso, Amsterdam
14:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Electric Guest
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Eilen Jewell
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Doro
Luxor Live, Arnhem
Dido
AFAS Live, Amsterdam
De Staat
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
De Limburgse Buuttecup
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Dave Warmerdam
JJ Music House, Zoetermeer
16:15
Danny Loef EP-release
Verkadefabriek, Zaandam
20:00
Capella de la Torre met Katharina Bäuml
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
14:30
Brisk
Cafe The Jolly Cat, Winsum
20:30
Battle Beast
Dynamo, Eindhoven
15:00
Baroeg Tribute Night: The Perfect Tool + The Last Supper
Baroeg, Rotterdam
19:30
Bad Breeding
Willemeen, Arnhem
20:30
Anna Ternheim
013, Tilburg
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:00
Andrei Senkevich
PopEi, Eindhoven
13:30
Alive & Kicking Festival
CHV Noordkade, Veghel
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Aafke Romeijn / Bazart / Brihang / Eva van Manen / Freez / Iris Pennin
Hedon, Zwolle
maandag 25 november 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Snarky Puppy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Sabrina Claudio
Melkweg, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Nek
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
Live Skull
OCCII, Amsterdam
20:00
Incognito
Paard, Den Haag
20:00
Herbie Hancock
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
21:00
Hannah Williams & The Affirmations
Paradiso, Amsterdam
20:45
Eilen Jewell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Charli XCX
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
Attila / Veil of Maya
Melkweg, Amsterdam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 26 november 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
White Lies
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
Tribute to NWA
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Stef Kamil Carlens
Handelsbeurs, Gent
20:15
South African Roadtrip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sofi Tukker
Paradiso, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
22:00
Ruben Pol
Paradiso, Amsterdam
19:45
Pussy Riot
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
Michael Kiwanuka
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Lavalu - Midair
Chassé Theater, Breda
Lankum
Merleyn, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Jinjer
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
James Smith
Melkweg, Amsterdam
20:30
James Gillespie
Cinetol, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
Henk Poort en de Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Guy Davis
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Elder Island
Trix, Antwerpen
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dirty Dozen Brass Band
TivoliVredenburg, Utrecht
De Staat
Paard, Den Haag
Cult of Luna
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:30
Charly Luske - The story of George Michael
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Charli XCX
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Calefax Reed Quintet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Calcutta
La Madeleine, Brussel
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Amon Amarth
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Aafke Romeijn
Paradiso, Amsterdam
woensdag 27 november 2019
20:30
Yung Sham
Cinetol, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam