Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Vondelkerk
Amsterdam
14:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
09:30
Bimhuis
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
JJ Music House
Zoetermeer
De Flux
Zaandam
16:15
De Bosuil
Weert
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
14:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Het Wennekerpand
Schiedam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Groene Engel
Oss
15:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Zwerver
Oostende
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:30
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
00:00
Spant!
Bussum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Stadsschouwburg
Brugge
20:00
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
09:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
14:00
De Amer
Amen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Lux
Nijmegen
Theater Floralis
Lisse
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
zaterdag 30 november 2019
Beth Hart / Blackbird
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Popronde Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
15:00
Richard Shindell
Vondelkerk, Amsterdam
14:15
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
09:30
Prinses Christina Concours
Bimhuis, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Maaike Ouboter
Flint, Amersfoort
20:00
Memphis Maniacs
Fluor, Amersfoort
20:15
Jodymoon - A Love Brand New
Theater Hof 88, Almelo
Ilse DeLange
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wouter Hamel
Podium Victorie, Alkmaar
Joost Spijkers - Spijkers II
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Laïs
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 01 december 2019
20:00
The Shivas
Hedon, Zwolle
15:00
THE DOUBTFUL DOZEN
JJ Music House, Zoetermeer
Leaves Eyes
De Flux, Zaandam
16:15
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
20:00
The Toasters
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:00
& Friends
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Jean-Michel Blais
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Leeroy Stagger
TivoliVredenburg, Utrecht
Dweezil Zappa
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Jazzbende: Indifference + Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
14:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Het Wennekerpand, Schiedam
15:00
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Wavefest V: The Wedding Present / In2TheSound / The Foreign Resort / S
Baroeg, Rotterdam
Tino Martin
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Neue Grünhause / Walls without Windows
Groene Engel, Oss
15:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
The Low Anthem
De Zwerver, Oostende
15:00
Symfonie Orkest Vlaanderen
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Theater Carrousel, Ommen
Whispering Sons
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Tante Joke Karaoke Band
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ana Popovic
Vorstin, Hilversum
20:00
Karin Bloemen en de Old School Band
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Suzan & Freek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Clement Peerens
Bootstraat, Hasselt
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
20:00
The Paper Kites
Vera, Groningen
20:30
Calcutta
Rockhal, Esch zur Alzette
15:00
Kathleen Willems
PopEi, Eindhoven
15:00
Municipal Waste / Toxic Holocaust
Iduna, Drachten
15:00
Artvark / Drums United
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Joep Beving
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:30
Middagshow - Joep Beving
Paard, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Dakota, Den Haag
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Spant!, Bussum
20:00
Trixie Whitley
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Stadsschouwburg, Brugge
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Mezz, Breda
20:00
Sarah Klang
Luxor Live, Arnhem
19:30
Wouter Hamel
Luxor Live, Arnhem
16:15
Anemone (NL)
Gigant, Apeldoorn
20:00
Duncan Laurence
Trix, Antwerpen
19:30
Judah And The Lion
Trix, Antwerpen
20:30
B. B. & Q. Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
De Kleine Komedie, Amsterdam
Massada
Q-Factory, Amsterdam
Christian Löffler
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maarten Heijmans - Ramses
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Last Dinosaurs
Melkweg, Amsterdam
BoySetsFire
Melkweg, Amsterdam
15:00
Prinses Christina Concours - Finale
Bimhuis, Amsterdam
Jungle By Night
Melkweg, Amsterdam
09:30
Prinses Christina Concours - Selecties
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Fureys
De Amer, Amen
14:00
The Fureys
De Amer, Amen
20:00
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:45
Bløf
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
White Hills + RMFTM
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Jonathan Powell
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 02 december 2019
20:00
Dhafer Youssef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Árstíðir
Lux, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Floralis, Lisse
Tino Martin
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Luistervinken - Koormuziek uit Duitsland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Amon Amarth
Rockhal, Esch zur Alzette
20:45
Richard Shindell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
FKA twigs
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The New Power Generation
La Madeleine, Brussel
19:30
Bokassa
Trix, Antwerpen
20:30
Maxo Kream
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Low Anthem
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Trudy and the Romance
Cinetol, Amsterdam
20:00
Ra Ra Riot
Paradiso, Amsterdam
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam