Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Lux
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Nicolauskerk
Wolphaartsdijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater De Veste
Delft
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Hedon
Zwolle
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Trix
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Mezz
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:45
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
De Muze
Noordwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Lux
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
La Madeleine
Brussel
maandag 02 december 2019
Hot Chip
Melkweg, Amsterdam
19:30
Luistervinken - Koormuziek uit Duitsland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Bokassa
Trix, Antwerpen
19:30
Prateek Kuhad
Melkweg, Amsterdam
The Paper Kites
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dhafer Youssef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
FKA twigs
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
The New Power Generation
La Madeleine, Brussel
20:00
Ra Ra Riot
Paradiso, Amsterdam
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Chris de Burgh
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Árstíðir
Lux, Nijmegen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Maxo Kream
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Low Anthem
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Trudy and the Romance
Cinetol, Amsterdam
20:45
Richard Shindell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Bløf
Podium Victorie, Alkmaar
dinsdag 03 december 2019
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Nicolauskerk, Wolphaartsdijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Tino Martin
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater De Veste, Delft
11:00
Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
19:00
Bölzer / Dødheimsgard
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Northlane
Patronaat, Haarlem
The New Power Generation
Melkweg, Amsterdam
Queensryche
Hedon, Zwolle
19:30
Luistervinken - Koormuziek uit Duitsland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
FEET
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bluesworld Cafe: St. Louis Slim
Hedon, Zwolle
20:00
Charkov City Opera
De Basiliek, Veenendaal
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
De Domijnen, Sittard
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
WORM, Rotterdam
20:00
Fulco
Het Depot, Leuven
20:00
Cis Kroezen
Patronaat, Haarlem
20:00
Aya Nakamura
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Blackwave.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Paper Kites
Trix, Antwerpen
FKA Twigs
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
20:15
South African Roadtrip
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
De Kreuners
Mezz, Breda
20:30
Tennis System
Cinetol, Amsterdam
20:30
Jordan Mackampa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:45
Emily Jane White
Cacaofabriek, Helmond
City of the Sun
Paradiso, Amsterdam
woensdag 04 december 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Tangarine - Uiteen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
Rob de Nijs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Alma & Het Vliegende Paard
Lux, Nijmegen
19:00
Coma
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bragi
Vera, Groningen
19:30
Young Dolph & Key Glock
Melkweg, Amsterdam
19:30
Trance
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
20:00
Kurt Elling
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Fulco
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
South African Roadtrip
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Emily Jane White
Savelberklooster, Heerlen
20:00
Holland Baroque & London Community Gospel Choir - Gospel Baroque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:00
Dawn Landes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kendji Girac
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:00
Gregory Page
't Rozenknopje, Eindhoven
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Marco Mengoni
La Madeleine, Brussel