Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Jan van Besouw
Goirle
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
De Schakel
Gilze
20:15
C-Mine
Genk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Dialoog
Ermelo
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Grote Kerk
Elburg
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Effenaar
Eindhoven
00:00
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
Kulturhus
Denekamp
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
De Roma
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Boothill Saloon
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
Dominicanenklooster
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
C.C. Zoetegem
Zottegem
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
00:00
De hoogte
Winsum
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Cultuurschuur
Wieringerwerf
00:00
De Schalm
Westwoud
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 13 december 2019
20:00
Bummy Boys
Simplon, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Het Gezelschap
So What!, Gouda
20:30
VanWyck - An Average Woman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Vannstein
Podium 't Beest, Goes
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Schakel, Gilze
20:15
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
C-Mine, Genk
20:15
The Simon & Garfunkel Story
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Dialoog, Ermelo
20:00
Eric Vaarzon Morel
Grote Kerk Enschede, Enschede
Vandenberg's Moonkings
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Grote Kerk, Elburg
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
Night Fever - The very best of he Bee Gees
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:00
Molly Hatchet
Iduna, Drachten
21:30
Downtown Decatur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Kiss Foreverband
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Bibelot, Dordrecht
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
20:30
Hehobros
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater De Omval, Diemen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Kulturhus, Denekamp
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kayamata
Paard, Den Haag
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Les Robots
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Marcel de Groot - DOOR
De Molenberg, Delfzijl
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Rietveld Theater, Delft
20:00
JB Meijers - Deltaboy
Theater Koningsduin, Castricum
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Spant!, Bussum
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
20:00
Etienne Daho
Koninklijk Circus, Brussel
Hartman
Mezz, Breda
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Chassé Theater, Breda
Joost Spijkers - Spijkers II
Chassé Theater, Breda
Beatles By Girls
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Laïs
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Kennemer Theater, Beverwijk
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
The Dirty Daddies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Emily Jane White
Luxor Live, Arnhem
20:30
Boogie Beasts
Gigant, Apeldoorn
20:00
Clement Peerens
De Roma, Antwerpen
Insomnium / The Black Dahlia Murder
Trix, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Felicity Provan Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Carlton Jumel Smith
Bitterzoet, Amsterdam
Tape Toy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Impala Ray
Q-Factory, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Meervaart, Amsterdam
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brederode, Scholten & Glerum
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
La Pegatina
AFAS Live, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
19:00
Dave East
Melkweg, Amsterdam
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Trigger
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Rick de Leeuw
P60, Amstelveen
20:00
Lisa Loïs sings: Adele
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Max Meser Group
Boothill Saloon, Amersfoort
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Verte
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Matangi Kwartet
Abdijkerk Aduard, Aduard
21:30
On The House: Indie!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Flat Earth Society
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 14 december 2019
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Odeon, Zwolle
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Axelle Red
C.C. Zoetegem, Zottegem
21:00
Juicy
JJ Music House, Zoetermeer
IQ
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Figi Theater, Zeist
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Zaantheater, Zaandam
00:00
Tangarine - Uiteen
De hoogte, Winsum
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Cultuurschuur, Wieringerwerf
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Schalm, Westwoud
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater De Leest, Waalwijk