Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Weijer
Boxmeer
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Podium heino
Heino
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:30
Vera
Groningen
16:00
CHV Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
dB's
Utrecht
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
15:00
Janskerk
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Studio A12
Bunnik
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
de wormerveerse vermaning
Wormerveer
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Dynamo
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
EKKO
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
Zappa
Antwerpen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater de Huiskamer
Weert
Agnietenhof
Tiel
14:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
P3
Purmerend
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
17:00
De Zwerver
Oostende
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
15:00
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
Little Devil
Tilburg
Gelderlandfabriek
Culemborg
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Mezz
Breda
Ahoy
Rotterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
ss Rotterdam
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Gigant
Apeldoorn
12:30
Cultuur Moerdijk
Moerdijk
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
14:00
Koel310
Alkmaar
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
15:30
Hippolytuskerk
Hippolytushoef
SIN, Straattheater Instituut Nederland
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paard
Den Haag
15:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
zaterdag 25 januari 2020
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
16:00
Michael Varekamp
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:30
Mind Fuji
Vera, Groningen
16:00
MOMfest
CHV Noordkade, Veghel
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nick Cave Tribute
Altstadt, Eindhoven
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
20:30
Omar Ka & Fulaband, Lamin Saho, DJ Dave & Jeroen Pek
dB's, Utrecht
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
15:00
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Janskerk, Utrecht
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Preuteleute
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Pyro
Effenaar, Eindhoven
20:00
Queen The Music
Studio A12, Bunnik
20:00
Rapalje
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Rob de Nijs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
Sam Baker
de wormerveerse vermaning, Wormerveer
Sea Girls
Paradiso, Amsterdam
SONS
Rotown, Rotterdam
20:00
Spo Dee O Dee
Metropool, Hengelo
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
STROOM Release Party
Dynamo, Eindhoven
Sturgill Simpson
Melkweg, Amsterdam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Tess et les moutons
Paard, Den Haag
20:30
The Dolmen
Bibelot, Dordrecht
20:30
The Fire Harvest / The Sweet Release of Death
EKKO, Utrecht
The Fortunate Sons
De Molenberg, Delfzijl
21:00
The Hoochies
Café de Gouden Leeuw, Nispen
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater De Storm, Winterswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Thy Art Is Murder
Zappa, Antwerpen
20:30
Tigre Blanco
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Huiskamer, Weert
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
14:30
Valerius Ensemble
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Vipers - Queen Tribute
P3, Purmerend
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waylon
Philharmonie Haarlem, Haarlem
17:00
Will Samson
De Zwerver, Oostende
15:00
Winterfest
PopEi, Eindhoven
20:00
Winterpeen Festival
Podium Victorie, Alkmaar
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Yung Internet
Merleyn, Nijmegen
zondag 26 januari 2020
19:30
1349 / Abbath / Vltimas
Trix, Antwerpen
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
15:00
Anton Goudsmit / Stochelo Rosenberg
Bimhuis, Amsterdam
17:00
Antwerp Symphony Orchestra
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Reggehof, Goor
20:15
Bob Zimmerman / Osiris Trio
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:00
Calling Occupnats - Blank Manuskript
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Cannabis Corpse + Withered
Little Devil, Tilburg
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Gelderlandfabriek, Culemborg
15:00
CCBlue
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Cowboys from Hell
Mezz, Breda
De Vrienden van Amstel LIVE
Ahoy, Rotterdam
15:00
DJ Extended & Kazimieras Jušinskas
De Perifeer, Deventer
11:00
Duo Ebano
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
Dutch Swing College Band - Dansen op het SS Rotterdam
ss Rotterdam, Rotterdam
20:00
Eric Vloeimans
De Harmonie, Leeuwarden
Ferocious Dog
Melkweg, Amsterdam
Five Finger Death Punch
AFAS Live, Amsterdam
Floor Jansen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Floor Jansen - middagshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Gloryhammer
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Guus Essers / Patrick Holleeder / Tickle the Ivories
Gigant, Apeldoorn
12:30
Helena Basilova / James Oesi
Cultuur Moerdijk, Moerdijk
18:30
Jan Rot - O Ja!
Beauforthuis, Austerlitz
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
15:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
14:00
Kwartair / Saxofoonkwartet Tango & Zo
PlusEtage, Baarle-Nassau
15:30
Maria de Fátima - Portugese Fado
Hippolytuskerk, Hippolytushoef
Marten de Paepe
SIN, Straattheater Instituut Nederland, Amsterdam
15:00
Mase Bridges
PopEi, Eindhoven
16:00
Merijn Bisschop / Rianne Wilbers
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Naghash Ensemble
Paard, Den Haag
15:00
Nationaal Jeugd Orkest (NJO)
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
14:15
Pieter Jan Leusink - Stabat Mater
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
René van Meurs - Hunkert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
16:00
Rie Kamura &Pieter Jan Belder
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest