Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
The Jack
Eindhoven
21:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
Sound Dog
Breda
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
Rotown
Rotterdam
20:30
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
RASA
Utrecht
19:00
PopEi
Eindhoven
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Pitboel Theater
Sittard
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Panama
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
09:00
O.J.C. De Roos
Deurne
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
NedPhO-Koepel
Amsterdam
20:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
N9
Eeklo
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebäude 9
Keulen
Gashouder
Dedemsvaart
Fulcotheater
IJsselstein
17:30
Fluor
Amersfoort
zaterdag 23 april 2016
20:15
Trinity
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
From USA & Friends - Muziektheatershow 'Touch me again'
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater `t Spieker, Eibergen
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Fling - A sunny day in the rain
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alex Roeka - Voort!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Tom Vanstiphout
Theater RhederArt, Dieren
Karsu Dönmez
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Her Majesty
Theater Idea, Soest
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Leest, Waalwijk
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
40UP
Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Schie, Schiedam
Shagging Ponies
The Jack, Eindhoven
21:00
Maurice van Hoek
Taverne, Bergen
Kasper van Kooten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nina June
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Boudewijn de Groot
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Beverly Jo Scott
Spirit of 66, Verviers
Mark Foggo's Skasters
Sound Dog, Breda
20:30
Eerie Wanda
Simplon, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ogham in Concert met Bots
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Top 40 Live
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Golden Earring
Schouwburg Almere, Almere
Dolf Jansen - Hardverwarmend
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Tryptique de Musique de Chambre à Hulencourt
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
CROWS / St. Tropez
Rotown, Rotterdam
20:30
The Etta James Experience
Roepaen, Ottersum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dhoad Gypsies Of Rajasthan
RASA, Utrecht
19:00
Beyond God / Heonia / Nephylim / RAMPART / Shadowrise
PopEi, Eindhoven
20:00
Lets rock 4 Alpe d'Huzes
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
LOUIS! - What a Wonderful World
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Podium Hoge Woerd, De Meern
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
DASH!
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Cymbaline / Rahana / Uncle Harry / Zoo Children
Pitboel Theater, Sittard
De Kraaien
Patronaat, Haarlem
20:30
Joep Pelt
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Gare Du Nord
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Mitski
Paradiso, Amsterdam
22:00
Death Hawks
Paradiso, Amsterdam
20:00
Birdy
Paradiso, Amsterdam
22:00
Brothers in the Booth / Des Santos / Flo Phielix & Jeff Smink / Groove
Panama, Amsterdam
Guus Meeuwis - Morgen
Orpheus, Apeldoorn
09:00
Dada's Troost / De zondagamateurs
O.J.C. De Roos, Deurne
21:00
Poogie Bell Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:30
The Tightropes
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Techno State
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Harry Sacksioni
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Harmonieorkest Groot Excelsior
NedPhO-Koepel, Amsterdam
20:00
Lethal Attack + Scallywag
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Birds of Chicago
N9, Eeklo
21:00
De Houdini's ft Anton Goudsmit: How blue's the blues?
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:30
Sophia
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Stevie Ann
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Michael Prins
Musis, Arnhem
19:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
20:00
MHD
Melkweg, Amsterdam
20:00
Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
Feuerengel
Melkweg, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Meervaart, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
21:00
Joy Division Undercover
Manifesto, Hoorn
21:00
Little Devil Allstars
Little Devil, Tilburg
20:00
Andries Tunru / De Blonde Jongens en Tim / Kasper van der Laan / Nieuw
Lindenberg Theater, Nijmegen
19:30
Bob MacLaren / Reinier Meijer / Tanja Seehofer / Victor Luis van Es
Lichtfabriek, Haarlem
20:30
Gerald Clayton Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Daniel Lohues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Barrelhouse
Het Bolwerk, Sneek
The Vamps
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Sef
Hedon, Zwolle
21:00
SHiNE
Grounds, Rotterdam
20:00
Def P
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
WoodTstock
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
Kirsten van Teijn - Heilloos
Gashouder, Dedemsvaart
JP & The Seeger Session Band
Fulcotheater, IJsselstein
17:30
Innerwish / Nefast
Fluor, Amersfoort