Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:45
De Helling
Utrecht
De Bosuil
Weert
15:00
De Bonte Wever
Assen
Cinetol
Amsterdam
Café Forum
Maastricht
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bourla
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Reflektor
Liège
Parktheater
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
19:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
DeLaMar
Amsterdam
19:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
De Kloveniersdoelen
Middelburg
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Winston
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
The Loft
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Munttheater
Weert
Mondial
Beek
20:00
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
De Helling
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
013
Tilburg
zondag 21 mei 2017
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
21:00
TakeRoot presents: Torgeir Waldemar
De Spieghel, Groningen
20:00
DOB Band
De Pul, Uden
20:30
Lisa Lois sings Adele
De Oosterpoort, Groningen
19:45
Dodecahedron
De Helling, Utrecht
Future Thieves
De Bosuil, Weert
15:00
Bobby Long
De Bonte Wever, Assen
Alex Cameron
Cinetol, Amsterdam
Ruby Explosion
Café Forum, Maastricht
20:00
Jaune Toujours
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
16:00
Kingsdeal
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:15
De Dijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Aldous Harding
Ancienne Belgique (AB), Brussel
K3
Ahoy, Rotterdam
K3
Ahoy, Rotterdam
maandag 22 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
21:00
Cocktails
Vera, Groningen
Agnes Obel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
ELS // Electronic Live Sessions: WORM / yEs!yEs!
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Dakota
Paradiso, Amsterdam
20:00
Raul Midón
Paradiso, Amsterdam
19:45
Diane Birch
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Tamino
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Techno Pop'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Computer World'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ellen ten Damme - Paris
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Nouveau Vélo
Cinetol, Amsterdam
Wende Snijders
Bourla, Antwerpen
dinsdag 23 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wovenhand
Reflektor, Liège
Henry van Loon - Sleutelmoment
Parktheater, Eindhoven
20:00
Afstudeershow Back to the 80's
Neushoorn, Leeuwarden
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'Tour De France'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
19:00
Kraftwerk - The Catalogue 1 2 3 4 5 6 7 8 'The Mix'
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Leo Rondeau / Travis Champ
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Dan Stuart
De Kloveniersdoelen, Middelburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
19:30
Gothic Tropic
Cinetol, Amsterdam
20:00
Fresku / Mocromaniac
013, Tilburg
woensdag 24 mei 2017
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Yamato
Zaantheater, Zaandam
20:00
Sorority Noise (USA) + Bony Macaroni + Baking Buddha
Winston, Amsterdam
20:30
Daniel Payne
Vera, Groningen
20:00
Popquiz Marathon
TivoliVredenburg, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Fresku / Mocromaniac
The Loft, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Sondre Lerche
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
William Boeva - Reset
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Venray, Venray
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniel Lohues - Moi
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Popquiz Marathon
Rotown, Rotterdam
20:00
Lost In Kiev / Pray For Sound
Poppodium Volt, Sittard
White Lies
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
The Pheromones
Paradiso, Amsterdam
Royal Blood
Paradiso, Amsterdam
21:00
Wille and the Bandits
Oefenbunker, Landgraaf
20:30
Riverside (PL)
Muziekgieterij, Maastricht
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Munttheater, Weert
Jonna Fraser
Mondial, Beek
20:00
Ross Noble
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Roger Hodgson - Formerly of Supertramp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Elephant Stone
EKKO, Utrecht
20:15
Thomas Azier
Doornroosje, Nijmegen
19:30
De Ploeg - Pilp Fuction
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Wovenhand
De Oosterpoort, Groningen
School's Out
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maaspoort, Venlo
Millionaire
De Helling, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Domijnen, Sittard
20:00
Laster / Weltschmerz
dB's, Utrecht
20:30
Slim Cessna's Auto Club
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Micha Wertheim - Iemand Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
The Goon Sax
Cinetol, Amsterdam
21:00
Björn van der Doelen
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Xiu Xiu
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Organix
BIRD, Rotterdam
20:00
Madeleine Peyroux
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kiss
Ahoy, Rotterdam
The Kooks
013, Tilburg