Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkgebouw
Rijssen
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
Paardcafe
Den Haag
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Meester
Almere
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:30
Corneel
Lelystad
Annabel
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Concerto
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
21:30
EYE
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
C.C. De Kei
Reusel
15:00
StudioGonz
Gouda
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
22:00
Jacks Music Bar
Zwolle
23:00
Doornroosje
Nijmegen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Nieuwe Kerk
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Chassé Theater
Breda
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
The Lane
Oostburg
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:15
Markant Uden
Uden
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Stadsbrouwerij Wittenburg
Zevenaar
Plato Apeldoorn
Apeldoorn
Plato / Boekhandel Praamstra
Deventer
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
De Molenberg
Delfzijl
15:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cacaofabriek
Helmond
Theater De Kik
Elst
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
MECC
Maastricht
11:00
MECC
Maastricht
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Gouden Leeuw
Dongen
16:00
NiXenMeer
Enschede
15:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
20:00
Luxor Live
Arnhem
13:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Figi Theater
Zeist
15:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Willemeen
Arnhem
16:00
Huistheater De Steenakker
Haps
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vooruit
Gent
20:30
013
Tilburg
13:00
De Speeldoos
Vught
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
De Bosuil
Weert
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
De Schalm
Westwoud
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bar Bukowski
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 25 maart 2017
Daniel Lohues - Moi
Parkgebouw, Rijssen
19:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
20:30
Conorach / Derivation
Paardcafe, Den Haag
Cloud Cukkoo + support
Altstadt, Eindhoven
20:00
Candy's River House
De Meester, Almere
20:15
Cameretten - Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:30
Boomshakalak Soundsystem / The Upsessions
Corneel, Lelystad
BLØF
Annabel, Rotterdam
20:00
Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Big Daddy Wilson / James Armstrong / Mississippi Heat
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Bettie Serveert
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Ben van Gelder / Reinier Baas
Concerto, Amsterdam
Begijn le Bleu
Theater Ludens, Voorburg
21:30
BEA1991
EYE, Amsterdam
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. De Kei, Reusel
15:00
Army of Metal
StudioGonz, Gouda
19:30
Arie Koomen / Mark Waumans / Reinier Meijer / Vincent Geers
Hotel Haarlem, Haarlem
22:00
Antillectual / Generation 84 / R.C. Sullivan
Jacks Music Bar, Zwolle
23:00
Antal / Pender Street Steppers
Doornroosje, Nijmegen
André Manuel - De Onzen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
An evening with Damien Jurado: acoustic travels through Maraqopa
Nieuwe Kerk, Haarlem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Abandoned / Infantry / Nafearya
De Flux, Zaandam
20:00
Aangenaam Verrast / Placebo
De Kargadoor, Utrecht
20:00
7 Layers Sessions van Dotan
Rotown, Rotterdam
20:00
2 Years To Apocalypse
Melkweg, Amsterdam
zondag 26 maart 2017
20:00
Youssou N' Dour
Melkweg, Amsterdam
15:30
Women in pop
De Flux, Zaandam
15:30
Watskeburt?! - de musical
Chassé Theater, Breda
15:00
Trio Escapada + Omar Mollo
Jeruzalemkerk, Amsterdam
19:30
The Record Company
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Spencer Bohren
The Lane, Oostburg
14:15
Sebastian Petersen / Jaap Majoor / Janneke Daalderop
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Markant Uden, Uden
16:00
Ruud Houweling
Gigant, Apeldoorn
20:00
Ro James
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Rhiannon Giddens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:15
Photonen Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Paul Mulder
Stadsbrouwerij Wittenburg, Zevenaar
Paceshifters
Plato Apeldoorn, Apeldoorn
Paceshifters
Plato / Boekhandel Praamstra, Deventer
Over The Rhine
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:00
Oddisee And Good Compny
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
O TEMBA SUSHI SESSION: TAKO / ORPHEU THE WIZARD / KEZ YM / NORI
Melkweg, Amsterdam
15:00
Nederlands Kamerkoor
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Mirusia Louwerse
De Molenberg, Delfzijl
15:00
Mini & Maxi
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Mercy John
Cacaofabriek, Helmond
LOS - VAST
Theater De Kik, Elst
Lavinia Meijer
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:00
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
K3
MECC, Maastricht
11:00
K3
MECC, Maastricht
20:00
John Garcia - Coyote Unplugged Tour + support
Mezz, Breda
22:00
J. Bernardt
Merleyn, Nijmegen
Imperial Crowns
De Gouden Leeuw, Dongen
16:00
HighWay
NiXenMeer, Enschede
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henk & Melle
Mezz, Breda
Gojira
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Gitta de Ridder
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
20:00
Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Koningshof, Maassluis
20:00
Don Airey
Muziekgieterij, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
15:00
De Stokers
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dave Matthews / Tim Reynolds
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Container
dB's, Utrecht
20:00
Conan / Downfall of Gaia / Hark / High Fighter
Willemeen, Arnhem
16:00
Claron McFadden / Mike Del Ferro
Huistheater De Steenakker, Haps
12:30
Calefax
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
20:00
Blaudzun
Vooruit, Gent
20:30
Blackstreet
013, Tilburg
13:00
Bird & Sheep - Yakanuko
De Speeldoos, Vught
20:30
Anna Rune
Luxor Live, Arnhem
15:00
Ann May
De Bosuil, Weert
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
20:00
Amongster / Handed
Paradiso, Amsterdam
15:00
Alex Roeka
De Schalm, Westwoud
20:00
7 Layers Sessions
De Oosterpoort, Groningen
16:00
44 Shakedown
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
maandag 27 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Lampegiet, Veenendaal
You Me At Six
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
King Ayisoba
Paradox, Tilburg
20:15
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Leidse Schouwburg, Leiden
J. Bernardt
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Iris Penning
Bar Bukowski, Amsterdam
19:00
Henk Schiffmacher 65th Birthday Bash
Paradiso, Amsterdam
GEANNULEERD TakeRoot presents: Over The Rhine
De Oosterpoort, Groningen
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dotan - 7 Layers Sessions
Ancienne Belgique (AB), Brussel