Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Bibelot
Dordrecht
Iduna
Drachten
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Vorstin
Hilversum
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Extrapool
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
C.C. De Woeker
Oudenaarde
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Harmonie
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Almere
Almere
De Kelder
Amersfoort
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Simplon
Groningen
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:30
Trouble Tree Folkconcerts
Koudekerk aan den Rijn
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Roepaen
Ottersum
20:30
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Vondelbunker
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
N9
Eeklo
Effenaar
Eindhoven
21:00
So What!
Gouda
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
De Spot
Middelburg
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
21:00
Taets Art & Event Park
Zaandam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Luxor Live
Arnhem
22:00
Vera
Groningen
22:00
Grenswerk
Venlo
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:30
P3
Purmerend
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
EKKO
Utrecht
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
vrijdag 27 februari 2015
20:00
Paolo Conte
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Berget Lewis / Candy Dulfer / Edsilia Rombley / Glennis Grace / Natali
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Slotconcert young composers meeting 2015
Gigant, Apeldoorn
20:00
Lach het weg
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mary Black
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Posttheater, Arnhem
20:00
Miss Montreal
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Chassé Theater, Breda
20:00
Axelle Red - Acoustic
Concertgebouw, Brugge
20:00
Chapelier Fou
Botanique, Brussel
20:00
Burnpilot / Goldenwolf / Shankadelics
De Bakkerij, Castricum
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Theater PePijn, Den Haag
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Bo Saris
Bibelot, Dordrecht
The Exploited • Sham 69 • Murder Inc Iii
Iduna, Drachten
20:00
HUISMERK
PopEi, Eindhoven
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Absence / Oath in stone / THE ROCK FiLES
De Schakel, Gilze
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Fling
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Di-rect
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Max van den Burg - Amok
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lucas Hamming / Sunday Sun
Vorstin, Hilversum
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Cool Quest
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jungle By Night
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fair Label Night: No Basement is Deep Enough + Barreuh + Norwegianism
Extrapool, Nijmegen
20:00
L8 presents Darko Esser
Groene Engel, Oss
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
C.C. De Woeker, Oudenaarde
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Hoftheater, Raalte
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Habib Koité
Grounds, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Join Us In Creating Excellence + Beroerte + Green Monkey Force
Little Devil, Tilburg
John Coffey
013, Tilburg
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Charl Delemarre
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Werftheater, Utrecht
20:00
Urbanus Zelf!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Flint, Amersfoort
20:15
Slagerij van Kampen | Beats ‘n Brass
Meervaart, Amsterdam
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
VOF De Kunst - Het Bloed kruipt
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - I Am Hali
De Harmonie, Leeuwarden
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Schouwburg Almere, Almere
Delain
De Kelder, Amersfoort
20:30
Roos Blufpand
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Emel Mathlouthi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Los Muziektheater | Total Los
Meervaart, Amsterdam
20:30
Akwasi
Musis, Arnhem
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Gingerpig
Mezz, Breda
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Hobo in a suit / Mount Temple / Nienke de Kort / Scone / Sunday Sunris
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Dubioza Kolektiv
Simplon, Groningen
20:30
Ali B beken(d)t
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:30
Amelia Curran
Trouble Tree Folkconcerts, Koudekerk aan den Rijn
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Stu Larsen
Roepaen, Ottersum
20:30
Bloid / Man as Plague / Selfmachine
De Flux, Zaandam
John Illsley & Band
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Bingo Starr / Moon Tapes / Torii
Vondelbunker, Amsterdam
21:00
King of the World
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
Luxor Live, Arnhem
21:00
Present Danger / Slayensemble / Vulgar Display Of Pantera
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Geppetto & The Whales (BE)
N9, Eeklo
Austin Lucas
Effenaar, Eindhoven
21:00
Stillwave
So What!, Gouda
21:00
Mirrors for Psychic Warfare
Patronaat, Haarlem
21:00
Band Of Beginners / Chasing Rainbows / Paulusma
Manifesto, Hoorn
21:00
Bittereinder
De Spot, Middelburg
21:00
Janis' Pearls / Blackout
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Nieuwe Vangst | The Elementary Penguins + The Vagary
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Blue Monday & The Suburbs
Nederland Drie, Wateringen
21:00
Danny De Munk / Lesley Williams / Peter Beense / Ruth Jacott / Xander
Taets Art & Event Park, Zaandam
21:00
Koos Busters
Hedon, Zwolle
21:00
Mr. Polska
Hedon, Zwolle
21:30
Wallace Vanborn
Luxor Live, Arnhem
22:00
Paus
Vera, Groningen
22:00
Cat & Dog / Daniel Stefanik / Redward & Slick Vic
Grenswerk, Venlo
22:30
Barrelhouse
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:30
Let Me Love You - Glow in the Dark
P3, Purmerend
23:00
Joris Voorn
Paradiso, Amsterdam
23:00
Spektrum XL: Pendulum DJ Set & Verse / Kove / PHASE / Sektor & Subsequ
Patronaat, Haarlem
23:00
Abstract / Achmed Akkabi / Godenzonen
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Opkikker invites Atomnation
EKKO, Utrecht
23:45
The Magician
TivoliVredenburg, Utrecht