Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
De Pul
Uden
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
4AD
Diksmuide
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Hedon
Zwolle
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
013
Tilburg
Allicht
Nijmegen
21:30
Dollars
Nijmegen
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
19:30
Luxor Live
Arnhem
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stathe
Utrecht
23:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
16:00
Concerto
Amsterdam
23:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Musicon
Den Haag
20:30
Op Zeezand
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
21:00
The Cave
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Artis
Amsterdam
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
21:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nijend 24
Anderen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
22:00
Rock Café Bone
Haarlem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
16:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
16:15
Gigant
Apeldoorn
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
19:00
Klein Strand Oostende
Oostende
Luxor Live
Arnhem
16:30
Mezz
Breda
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Paradiso
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paradiso
Amsterdam
20:00
The B
Venray
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
De Vinger
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
21:30
Rotown
Rotterdam
zaterdag 12 juli 2014
19:30
Steve Harris
De Pul, Uden
23:45
Indie Disco: Maarten W
Doornroosje, Nijmegen
Navarone
Doornroosje, Nijmegen
Paul Carrack
Paradiso, Amsterdam
Nick Mulvey
Rotown, Rotterdam
21:00
Leonheart / Mark Lotterman / Mitch Rivers
StudioGonz, Gouda
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Austra
Tolhuistuin, Amsterdam
zondag 13 juli 2014
23:00
Slim Cessna's Auto Club
dB's, Utrecht
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
23:45
Homebase featuring Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
Venice
Doornroosje, Nijmegen
16:15
G Brown & The Brunettes
Gigant, Apeldoorn
16:00
Luxor Live & Roofgarden Arnhem: Case Mayfield
Luxor Live, Arnhem
16:30
Dangling Man (Boudewijn Bonebakker - Gingerpig)
Mezz, Breda
Nosoyo
Mezz, Breda
maandag 14 juli 2014
20:00
King Champion Sounds
4AD, Diksmuide
19:00
Pentagram (USA)
Baroeg, Rotterdam
20:30
Steven Seagal's Blues Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
VAKANTIE BADCUYP
De Badcuyp, Amsterdam
23:45
Chocolade: Team Oullie + Cirino Brown + Rather Real + Be Charm'D
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Maaike Ouboter
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Heltah Skeltah / Sean Price / Smif-N-Wessun
Melkweg, Amsterdam
20:00
Howlin Rain
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
My Sad Captains
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Afghan Whigs
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 15 juli 2014
23:45
Fever: Auxiliary tha Masterfader + The Stress + Electric Pranksters +
Doornroosje, Nijmegen
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
The Winery Dogs
Hedon, Zwolle
Sergio Mendes
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
22:00
Howlin' Rain
Paradiso, Amsterdam
20:00
Conor Oberst & Dawes
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jon Spencer Blues Explosion + The Glücks
Vera, Groningen
woensdag 16 juli 2014
An evening with: Dream Theater
013, Tilburg
Bootleg Betty
Allicht, Nijmegen
21:30
Bootleg Betty / The Tipsie Kings
Dollars, Nijmegen
23:45
6
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Michael Prins
Doornroosje, Nijmegen
Sky Pilots
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
Hilltop Hoods
Melkweg, Amsterdam
Hiss Golden Messenger
Paradiso, Amsterdam
20:30
Trash Talk
Patronaat, Haarlem
donderdag 17 juli 2014
Daniel Norgren
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Brecker Brothers Band ft Terry Bozzio & Randy Brecker
Boerderij, Zoetermeer
23:45
Planet Rose: Txoria + Qindek + Thijs Schuitman
Doornroosje, Nijmegen
20:00
I am Kloot
Doornroosje, Nijmegen
22:45
Zomerconcert: Rapha Pico & Roots Rockers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Mevrouw Tamara
Hofman, Utrecht
22:00
Tangerine
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
19:30
Luxor Live & Roofgarden Arnhem: Awkward I
Luxor Live, Arnhem
23:00
The Underachievers
Patronaat, Haarlem
20:00
Odd Hugo
Stathe, Utrecht
vrijdag 18 juli 2014
23:00
Kingston Kitchen ft. Dr Ring Ding
Bibelot, Dordrecht
22:00
Lemon (NL)
Cafe Stiels, Haarlem
16:00
Zitakula
Concerto, Amsterdam
23:45
Darko Esser / Mark Wanders
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Anatomy of I
Haags Pop Centrum, Den Haag
20:00
Cage (USA) + Javelin (D) + Split Heaven (MEX) + Powerized
Little Devil, Tilburg
20:00
Konshens
Melkweg, Amsterdam
20:30
Guy Forsyth
Metropool, Hengelo
21:00
Jahmean
Musicon, Den Haag
20:30
Luzazul
Op Zeezand, Amsterdam
22:00
Blimp Rock
Paradiso, Amsterdam
Dandy Warhols
Paradiso, Amsterdam
19:30
La Corneille / Odd Hugo
Paradiso, Amsterdam
65DaysofStatic
Patronaat, Haarlem
21:00
Blood Red Throne
The Cave, Amsterdam
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 19 juli 2014
20:00
ZOOmeravond: Lucky Fonz III
Artis, Amsterdam
22:00
High Tech Nomads #4
Ernesto's, Sittard
22:00
Mangrove
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
21:00
Ladies Night met live: The Covernant
Little Devil, Tilburg
22:00
That 80's Feeling
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Kristy Cox en Travis List
Nijend 24, Anderen
Will And The People
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bobby Womack
Paradiso, Amsterdam
22:00
Italian Metal Fest
Rock Café Bone, Haarlem
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zondag 20 juli 2014
16:00
Willy Caribbean Steelband
Bibelot, Dordrecht
Anathema
Boerderij, Zoetermeer
16:15
Mark Lotterman
Gigant, Apeldoorn
22:00
Miss Montreal
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
19:00
Backstreet Boys
Klein Strand Oostende, Oostende
Luxor Live & Roofgarden Arnhem: Eefje De Visser
Luxor Live, Arnhem
16:30
Iris Penning
Mezz, Breda
Milow
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
Eels
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Los Lobos
Paradiso, Amsterdam
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 21 juli 2014
19:00
Eels
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Staff Benda Bilili
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 22 juli 2014
John Grant
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Tyler, The Creator
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guttermouth
The B, Venray
woensdag 23 juli 2014
19:00
Bob Wayne
Baroeg, Rotterdam
20:00
Free Ride Band
De Vinger, Den Haag
20:30
Ane Brun
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Blitz Kids
Paradiso, Amsterdam
10:00
Walibi Holland Summer Nights
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
21:30
The Dictators
Rotown, Rotterdam