Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Twentietoe
Tiel
22:30
Blok 10
Horst
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Lotto Arena
Antwerpen
The Rambler
Eindhoven
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
18:00
De Reünie
Geleen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
Hofman
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
Tivoli
Utrecht
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Metropool
Hengelo
22:00
Ernesto's
Sittard
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
14:30
Cellebroederskapel
Maastricht
16:00
Dizzy
Rotterdam
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
22:00
Effenaar
Eindhoven
Hedon
Zwolle
21:00
Azotod
De Meern
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
20:00
De Pul
Uden
Little Devil
Tilburg
23:00
MC Theater
Amsterdam
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
013
Tilburg
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Zaal Dijk
Lemele
Melkweg
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Rockz
Leidschendam
20:00
Paard
Den Haag
Zeezicht
Breda
21:00
Dizzy
Rotterdam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
J.C. Down Town
Sittard
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
KultuurKaffee
Brussel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Ladybird Skatepark
Tilburg
21:00
NeL
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Q-bus
Leiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
zaterdag 19 april 2014
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
20:00
3J'S
Theater de Spiegel, Zwolle
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
zondag 20 april 2014
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
THISSFest Roadshow
Hofman, Utrecht
20:00
The Skatalites
P60, Amstelveen
20:30
The Kyteman Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Sunday Sun
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Sleepy Sun
Doornroosje, Nijmegen
17:00
Shaggy Dogs
De Fles, Spijkenisse
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
16:30
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
23:00
Pelican Fly
Tolhuistuin, Amsterdam
Novastar
Metropool, Hengelo
22:00
N-Yanggg's Pasen
Ernesto's, Sittard
21:00
Mud Morganfield
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Mister and Mississippi
Hedon, Zwolle
20:00
Mary's Little Lamb
O.J.C. Walhalla, Sevenum
14:30
Marike Jager
Cellebroederskapel, Maastricht
16:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
Herman Brood Academie
Hedon, Zwolle
21:00
Handsome Poets / Rigby / Seven to Eleven
Azotod, De Meern
Halestorm
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
20:00
FM (UK)
De Pul, Uden
Finterforst / Trollfest
Little Devil, Tilburg
23:00
Evian Christ
MC Theater, Amsterdam
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Dub Trio
Patronaat, Haarlem
Douwe Bob - middagshow
013, Tilburg
Douwe Bob
013, Tilburg
22:00
DJ Erwin Peeters / Rob Spijker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
22:00
Boogie Nights
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
maandag 21 april 2014
21:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Stompin’ at the CC met Sebas & his CC Riders
CC Muziekcafé, Amsterdam
21:00
Public Service Broadcasting
Paradiso, Amsterdam
Mystifier
Rockz, Leidschendam
20:00
Marco Borsato
Paard, Den Haag
Koffie
Zeezicht, Breda
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
17:30
Jeroen van Vliet
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Jan Smit
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Guido's Orchestra
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Gery Mende: Caminho
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Dub Trio
Hedon, Zwolle
20:00
Drunktank
Musicon, Den Haag
20:00
DJ Fresh
Melkweg, Amsterdam
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
20:00
Bo Saris
Paradiso, Amsterdam
15:00
Annabelle Chvostek / Dan Bern / Krista Detor
Paradiso, Amsterdam
14:00
AC in DC / Flashpoint Zero / Lima / Metal Daze / Oldskool N.O. / Pictu
J.C. Down Town, Sittard
dinsdag 22 april 2014
20:00
Ziggy Marley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Young Colour
KultuurKaffee, Brussel
Wende Snijders
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Knol
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Scott Hamilton
De Badcuyp, Amsterdam
Racoon
013, Tilburg
Public Service Broadcasting
Rotown, Rotterdam
20:00
Percy Sledge
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
NIGHTBEARDS (Nightbirds #2 - special doom/sludge/psych edition): Pomb
Ladybird Skatepark, Tilburg
21:00
NeL Popsessie
NeL, Amsterdam
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 22-04-2014
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Klangkarussell
Melkweg, Amsterdam
20:45
James Walsh
Doornroosje, Nijmegen
20:00
I Am Oak
Paradiso, Amsterdam
Hawthorne Heights
Dynamo, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - V
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Golden Earring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Dub Trio
dB's, Utrecht
20:00
Dinerconcert Tettero
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Dan Bern
Q-bus, Leiden
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
D Deadly / Jon Auer
Patronaat, Haarlem
20:15
Cameretten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Brand New
Hedon, Zwolle
20:30
Bo Saris
Paradiso, Amsterdam
23:00
Ampline
Vera, Groningen
20:30
Albert Casanova / Novastar
Doornroosje, Nijmegen