Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Artis
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
20:00
Cretopia
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Sound Dog
Breda
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
V11
Rotterdam
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
The Bull's Eye
Assen
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Q-Factory
Amsterdam
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Atak
Enschede
23:00
Victorie
Alkmaar
11:00
De Weijer
Boxmeer
12:00
Atak
Enschede
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
14:30
Grenswerk
Venlo
15:00
De Kleine Waarheid
Zaandam
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Blijburg
Amsterdam
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
17:00
Taverne
Bergen
18:00
Hostel Ani & Haakien
Rotterdam
18:00
Winston
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Club Solo
Breda
20:00
Paradiso
Amsterdam
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Pul
Uden
Beachclub Vroeger
Bloemendaal
20:00
Splendor
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
dB's
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Sound Dog
Breda
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Lege Ruimte
Rotterdam
20:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rotown
Rotterdam
20:30
Splendor
Amsterdam
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 04 juni 2016
El Pino & The Volunteers
Artis, Amsterdam
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
20:00
The Rock Hard Brothers present RED VULTURES & Cape!
Sound Dog, Breda
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Milow
Paradiso, Amsterdam
20:30
Album Release Francesca Pichel
Cinetol, Amsterdam
20:30
Johnny Bruce Muller
Paard, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maaspoort, Venlo
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Rhinorino + Robin Hood
Altstadt, Eindhoven
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Adje / Cho
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
21:00
Mathilde Santing sings Joni Mitchell
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
21:00
Bottles of Love
Winston, Amsterdam
21:00
Casa de la Muerte
Taverne, Bergen
22:00
Arthur Beatrice
Paradiso, Amsterdam
22:00
Amken / Procreation
The Bull's Eye, Assen
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
23:00
Tydal Kamau
Q-Factory, Amsterdam
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede
23:00
Indian Summer Afterparty
Victorie, Alkmaar
zondag 05 juni 2016
11:00
Cultuur & Cappuccino
De Weijer, Boxmeer
12:00
Open Huis/ Culturele Zondag
Atak, Enschede
14:00
Met Trio Castradivi terug naar de tijd van de castraten
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Kenny B, Gerson Main en Luna May
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Ocean Alley / The Burning Hell / Wolves Dressed in Sheep
Sonsbeekpark, Arnhem
14:30
Anton Goudsmit / Score Jazz Orchestra
Grenswerk, Venlo
15:00
The Friel Sisters
De Kleine Waarheid, Zaandam
15:00
Trijntje Oosterhuis
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Gingerpig
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Lemon
Blijburg, Amsterdam
15:00
Amken / Art of Pain / Ceremony / Disquiet / Nervosa / Procreation
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
15:30
Bertus en Ruud Borgers, Jan Pieter Kuijten
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Vera Zané
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Sean Webster & The Dead Lines
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
17:00
The Royal Engineers
Taverne, Bergen
18:00
Pica Pica Parade: Wouter Mol + Oliver Pesch (Hostel Ani & Haakien)
Hostel Ani & Haakien, Rotterdam
18:00
Gigstarter Jazz Talent Night
Winston, Amsterdam
Marissa Nadler
Paradiso, Amsterdam
Little Big
Melkweg, Amsterdam
19:30
Raveyards
Club Solo, Breda
20:00
Daniel Romano
Paradiso, Amsterdam
Pierce Brothers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Her Majesty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Doe Maar
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Candi Staton
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Suck City Rock 'n Roll Bash: Tio Gringo + Big Bat (Batmobile & Bosco)
Mezz, Breda
20:00
The Toy Dolls
De Pul, Uden
SBMG
Beachclub Vroeger, Bloemendaal
20:00
Floris Mijnder & het Kaim Trio
Splendor, Amsterdam
Majid Jordan
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
An Evening With: Shalamar feat. Howard Hewett, Jeffrey Daniel & Caroly
North Sea Jazz Club, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
The Melvins
Paradiso, Amsterdam
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
19:30
Soep van de Dag
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bonnie Raitt
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Footprints in the Void
dB's, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The laundry bigband met Reinier Baas
Vorstin, Hilversum
20:00
Berri Txarrak
Sound Dog, Breda
Daniel Romano
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Karsu Dönmez
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gratkowski - Landfermann - Zoubek - Mahnig
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Stijn Charpentier
De Lege Ruimte, Rotterdam
20:30
Bertus Borgers / Björn van der Doelen / Iris Penning / Thijs Schrijnem
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 07 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Building Bridges - Dave Smalley
Dynamo, Eindhoven
19:30
Harts
Melkweg, Amsterdam
20:00
Autolux
Paradiso, Amsterdam
20:30
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
Southbound + Ravvel
Rotown, Rotterdam
20:30
Santiago Cimadevilla
Splendor, Amsterdam
21:00
Ondergronds pres: Wake Island
Neushoorn, Leeuwarden
woensdag 08 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven