Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
Doornroosje
Nijmegen
Aardbeientuin
Oene
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
21:00
Vera
Groningen
21:30
Paradiso
Amsterdam
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
18:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:45
Duycker
Hoofddorp
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Stathe
Utrecht
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Strand Scheveningen
Scheveningen
16:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
20:00
Duycker
Hoofddorp
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
De Reünie
Geleen
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
21:00
Mezz
Breda
22:00
Petrol
Antwerpen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
23:30
Vera
Groningen
14:00
Altstadt
Eindhoven
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
14:00
Toko 51
Rotterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
The Rock
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
17:00
Taverne
Bergen
17:00
Café 't Hartje
Alkmaar
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Grenswerk
Venlo
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Café 't Hartje
Alkmaar
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
Hedon
Zwolle
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
woensdag 26 augustus 2015
The Gaslight Anthem
TivoliVredenburg, Utrecht
Bløf
Bibelot, Dordrecht
20:00
Wight
Little Devil, Tilburg
Blaudzun
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Daniel Meade
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Tom Haver
Café 't Hartje, Alkmaar
The Districts
Doornroosje, Nijmegen
donderdag 27 augustus 2015
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
17:00
The Buccaneers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Tristan Honsinger's Just Off
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Eddy Walsh
Café 't Hartje, Alkmaar
WOW Noir
WOW Amsterdam, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daniel Meade
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
21:00
Flannery + The Doggy Few
Vera, Groningen
21:30
Le Le
Paradiso, Amsterdam
22:45
Ras Iba
Gebouw-T, Bergen op Zoom
vrijdag 28 augustus 2015
18:00
ROCK 'N' GRILL - WOOF
PopEi, Eindhoven
19:00
WhiskeyDick + Dirt A Gogo
Baroeg, Rotterdam
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
Jeff Mills / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
BLACKOUT UTRECHT: Pendulum (DJ Set) & Verse, Black Sun Empire, State o
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Rumjacks
Patronaat, Haarlem
20:00
Big Devil bluesrock
Little Devil, Tilburg
20:00
FireForce + Drakkar + Guilty As Charged
Musicon, Den Haag
20:00
Jacco Bosman
Café 't Hartje, Alkmaar
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
On The Roof, Amsterdam
20:30
Daniel Meade
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Cannonball Johnsons
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:45
HARD
Duycker, Hoofddorp
21:00
Boppin' the Rock presents Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers / Str
dB's, Utrecht
21:00
Reverend Shine Snake Oil Co + Maison du Malheur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Friars
Stathe, Utrecht
22:00
CULTURA NOVACANE ft. Vunzige Deuntjes Soundsystem
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
50 Carrot / Coffi / Le Lion / Soloman
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Late Night Live: Funky Organizers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2015
15 jaar Di-rect
Strand Scheveningen, Scheveningen
16:00
ipsYlon Festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Solids
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Artis ZOOmeravond met Gotcha!
Artis, Amsterdam
Typhoon & Gallowstreet Brass Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
King Shiloh Soundsystem
De Helling, Utrecht
20:00
Thunderfest
Latenstaan, Zoetermeer
20:00
Artquake Selection
Duycker, Hoofddorp
Racoon
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Echo Movis / Oud Schuim
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Lee Fields & The Expressions
Tolhuistuin, Amsterdam
Will And The People
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
The Neukteugels
Victorie, Alkmaar
21:00
Dolltones
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Northsyde
De Reünie, Geleen
21:00
Musher
Taverne, Bergen
21:00
J.C. de Dukdalf presents: Man as Plague | Colombian Necktie | Distant
Dukdalf, Wieringerwerf
21:00
Tranen van Van Cooth afterparty
Mezz, Breda
22:00
Keizer
Petrol, Antwerpen
23:00
DJ Koze / DJ Tennis
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Moullinex
Paradiso, Amsterdam
VOID: origin
Effenaar, Eindhoven
23:30
The Hussy
Vera, Groningen
zondag 30 augustus 2015
14:00
Rhinorino / The Afterveins / Tsar Bompa
Altstadt, Eindhoven
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
14:00
Cretopia's Lekker Zonder Stekker
Toko 51, Rotterdam
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: Gadget + Anna Fernhout
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Singer-songwriter Guusje Slagter
PopEi, Eindhoven
16:00
Lemon (NL)
The Rock, Amsterdam
16:00
Tunnelbirds
dB's, Utrecht
Kensington
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
17:00
Gotcha!
Taverne, Bergen
17:00
Henk Damen & Tom Haver
Café 't Hartje, Alkmaar
19:00
Marnix Busstra 50 jaar * verjaardagsconcert
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Frazey Ford & Band
Grenswerk, Venlo
The Deslondes
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Lee Fields & The Expressions
Effenaar, Eindhoven
20:00
CULTURA NOVA: 'Waar het vlakke land gaat plooien'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Folk Road Show: Benjamin James Caldwell (NZ) + Dominique Fricot (CA) +
Mezz, Breda
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Cuz
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Hex Dispensers + The Pandoras
Vera, Groningen
22:00
Jurassic 5
Paradiso, Amsterdam
maandag 31 augustus 2015
14:00
Ab Glas & Henk Naber
Café 't Hartje, Alkmaar
Frazey Ford & Band + support
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Park Road Café XL
Boerderij, Zoetermeer
20:00
CULTURA NOVA: 'Waar het vlakke land gaat plooien'
Nieuwe Nor, Heerlen
Kensington
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Will And The People
Rotown, Rotterdam
dinsdag 01 september 2015
Kenny B / The Cool Quest / Will And The People @ Binnenstad Zwolle
Hedon, Zwolle
My Morning Jacket
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
CULTURA NOVA: 'Waar het vlakke land gaat plooien'
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
20:30
Joan Armatrading
Paradiso, Amsterdam
20:30
Earth, Wind & Fire Experience
P3, Purmerend
20:30
Bounds of Modesty / Joey Vriend / Mountaineer / Silent Runners / Solid
Volta, Amsterdam
woensdag 02 september 2015
20:00
Joan Armatrading
De Oosterpoort, Groningen