PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 20 apr
Flint
Amersfoort
Theater Orpheus
Apeldoorn
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Pook
Oostknollendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
van Beresteyn
Veendam
Swanla Theater
Zevenhuizen
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zinin
Nijverdal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Nesterlé
Nistelrode
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater Sneek
Sneek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater 't Pand
Gorinchem
14:15
Paard
Den Haag
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Hedon
Zwolle
16:00
Sounds Venlo
Venlo
17:00
Melkweg
Amsterdam
17:30
P60
Amstelveen
1
TivoliVredenburg
Utrecht
2
18:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
PopEi
Eindhoven
1
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
De Kreun
Kortrijk
19:30
Dynamo
Eindhoven
1
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Fort33
Leusden
Ziggo Dome
Amsterdam
2
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Pul
Uden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Meester
Almere
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
P60
Amstelveen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
1
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
2
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
In the Woods
Leusden
Ahoy
Rotterdam
20:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
dB's
Utrecht
The Box
Amsterdam
20:00
Centre Culturel de Nivelles
Nivelles
20:00
Simplon
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
1
Sportpaleis
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
M.C. Cactus
Sint-Andries
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Waalse Kerk
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Café de Noot
Hoogland
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Cafe de Ruimte
Amsterdam
20:00
TrompTheater
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag

zaterdag 20 april 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Flint, Amersfoort
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) De Warande, Turnhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Emilio Guzman - Kom dan! Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs Schouwburg de Lawei, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Pook, Oostknollendam
Kiki Schippers - Waar Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Roeka - En toen ineens van Beresteyn, Veendam
Angela Groothuizen - Lueke binge Swanla Theater, Zevenhuizen
Fresku - Voordat het te laat is Energiehuis, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Amphion, Doetinchem
Louise Korthals - Alles is er Theater Zinin, Nijverdal
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Schouwburg Hengelo, Hengelo
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Nesterlé, Nistelrode
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Arto Theater, Schoonhoven
Nathalie Baartman - Breek Theater Walhalla, Rotterdam
Cristina Branco Spant!, Bussum
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Sneek, Sneek
Thomas Acda - Motel Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Bijna Het Klooster, Woerden
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Stefano Keizers - Sorry Baby Theater 't Pand, Gorinchem
14:15
The Hague Metal Fest Paard, Den Haag
15:00
Veneration Of The Dead Festival Baroeg, Rotterdam
16:00
THESE GO TO ELEVEN FESTIVAL Hedon, Zwolle
16:00
Iris Penning Sounds Venlo, Venlo
19:00
Nordic Delight Festival Melkweg, Amsterdam
19:00
Scarlet Stories / Vetrar Draugurinn / Enter the Void - FemME Club Tour PopEi, Eindhoven
1
Monomyth Gebr. De Nobel, Leiden
The Sheila Divine Trix, Antwerpen
19:30
In The Woods - Nobody's Girl Fort33, Leusden
20:00
Paul Young Metropool, Hengelo
20:00
Guido Weijers ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Ultimate Eagles Metropool, Hengelo
20:00
Celt-n-Folk XVII: Rapalje De Meester, Almere
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Diabolica Sonis presents: Septicflesh + Krisiun + Incite + When Reason P60, Amstelveen
20:00
Night Fever Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Bazart Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Nobody’s Girl In the Woods, Leusden
Foto The Passion in concert
The Passion in concert Ahoy, Rotterdam
20:00
Beerbottle Chopsticks release party dB's, Utrecht
R. Kelly The Box, Amsterdam
Foto Drake
Drake Sportpaleis, Antwerpen
Dries Roelvink Luxor Live, Arnhem
20:00
Godflesh Het Bolwerk, Sneek
20:00
Amanda Rheaume De Bosuil, Weert
20:00
SX Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Hannah Williams & The Affirmations Grenswerk, Venlo
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU Zaantheater, Zaandam
20:00
Deborah Witteveen / Dirk Hooglandt / Marianne Selleger / Naomi Sato / Waalse Kerk, Amsterdam
20:00
Apparat Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Brandstof Live: Eelke Bibelot, Dordrecht
20:00
The Danny Giles Band Café de Noot, Hoogland
20:00
Film: Hugo PlusEtage, Baarle-Nassau
A.M. Sam Cafe de Ruimte, Amsterdam
20:00
Vincent Corjanus TrompTheater, Leeuwarden
20:00
Best of Stand-Up Comedy show Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
3J'S - Heroes of Music Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Max van den Burg - Paasbest Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak De Kattendans, Bergeijk
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen Ledeltheater, Oostburg
Romy Monteiro Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Silent Comedy - Try-out Diligentia, Den Haag
Pagina 1