Arp Frique & The Perpetual Singers in Tolhuistuin op woensdag 07 april 2027

  • Arp Frique
    Bevrijdingsfestival Utrecht 2018
    © Tim van Veen
  • Arp Frique
    Bevrijdingsfestival Utrecht 2018
    © Tim van Veen
WO.
07 APR
ARP FRIQUE & THE PERPETUAL SINGERS Club, 20:15 uur Tolhuistuin, Amsterdam (door: Paradiso )
2027
Toegang € 26,70

Informatie over dit concert

Arp Frique, een multi-instrumentalist, componist en producer uit Rotterdam, is bekend om zijn organische, funk-gebaseerde muziek en experimentele soundscapes. Samen met zijn liveband The Perpetual Singers creëert hij een unieke mix van gospelfunk, soul en disco, zowel in de studio als op het podium. Het collectief, bestaande uit getalenteerde muzikanten en vocalisten zoals Mariseya en de legendarische Rocq-E Harrell, levert een warme en energieke live-ervaring. In 2026 keert Arp Frique & The Perpetual Singers terug met een krachtige EP getiteld Alpha & Omega, een vervolg op hun vorige gospelfunk-album. Dit project belooft een dosis energieke, funkgedreven spirituele muziek, verrijkt met schitterende zangpartijen.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!

Concert locatie en overnachtingen

Dit concert wordt gehouden in Tolhuistuin in Amsterdam. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Tolhuistuin in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Arp Frique & The Perpetual Singers in Tolhuistuin plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer concerten zoals deze

Foto's van Arp Frique , Arp Frique & The Perpetual Singers

Foto Arp Frique te Lowlands 2018 - Vrijdag Foto Arp Frique te Grasnapolsky zondag 2018 Foto Arp Frique te NN North Sea Jazz 2019 - Zondag Foto Arp Frique te Lowlands 2018 - Vrijdag Foto Arp Frique te NN North Sea Jazz 2019 - Zondag Foto Arp Frique te Lowlands 2018 - Vrijdag
 
Bekijk alle 19 foto's van Arp Frique
Bekijk alle 12 foto's van Arp Frique & The Perpetual Singers

Gerelateerd nieuws