Podium Cadeaukaart
Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.
Informatie over dit concert
How Do You Sleep? is een experimentele performance-reeks voor de late uurtjes, gericht op de DIY-muziekscene. Deze eerste editie eert de kwetsbare wereld van onafhankelijke muziek en technologie. Alec Mateo en Nadia verzorgen een ruimtelijke improvisatie op een quadrafonisch geluidssysteem, waarbij dromerige samples en poëtische vocalen samenkomen met een feedbackmatrix. DJ Rhizocorp sluit de nacht af met een ritmische ontlading die analoge technologie combineert met een buitenaardse toekomst. Beeldend kunstenaar 2D ontvouwt een hypnotiserende installatie van bijeengeraapte technologie en chaos, waardoor de ruimte verandert in een surrealistische omgeving. De reeks ondersteunt lokale artistieke gemeenschappen en verbindt diverse DIY-scenes, genres en disciplines, en biedt ruimte voor experiment met vorm, ruimte en geluid voor nachtelijke bezoekers.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in Muziekgebouw aan 't IJ in Amsterdam. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Muziekgebouw aan 't IJ in Amsterdam? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat How Do You Sleep? in Muziekgebouw aan 't IJ plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

