Koop tickets voor dit concert
Podium Cadeaukaart
Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.
Tickets op Ticketswap
Ben je op zoek naar een ticket of heb je juist kaart(en) te koop? Op Ticketswap kan je veilig kaarten voor dit concert kopen en verkopen.
Informatie over dit concert
Waterfront, een Haarlemse band, staat bekend om stadionrock met invloeden van New Wave en Folk, en speelt op 3 december hun voorlopig laatste show in Patronaat. De band creëert een majestueuze maar breekbare sfeer met gigantische gitaarklanken, emotionele solo’s en krachtige vocalen, waarbij thema's als verwarring, verliefdheid en hoop centraal staan. Na prijzen te hebben gewonnen bij de Rob Acda Awards 2025 en een succesvolle openingsshow op Bevrijdingspop, brengt de band na hun singles ‘Highway Lights’, ‘5 AM Love’ en ‘Rain and Thunder’ een tijdelijke break in. Dit concert is een laatste kans om de band live te ervaren voor hun pauze. Bonno Getz, een charmante entertainer, verzorgt het voorprogramma met energieke ADHD-indie. Zijn muziek is eerlijk en vol onverwachte wendingen, en behandelt hedendaagse thema's zoals existentialisme en identiteit.
Voorverkoop
De voorverkoop van dit concert is op woensdag 23 september 2026 10:00 van start gegaan. Tickets bestel je via deze link.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in Patronaat in Haarlem. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Patronaat in Haarlem? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Waterfront + Bonno Getz in Patronaat plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.




