Dirty House: BOVSKI, Vato Gonzalez, FJDR in TivoliVredenburg op vrijdag 02 oktober 2026

  • Vato Gonzalez
    Festyland 2011
VR.
02 OKT
DIRTY HOUSE: BOVSKI, VATO GONZALEZ, FJDR Pandora, 23:30 uur TivoliVredenburg, Utrecht
2026
Hoofdprogramma BOVSKI FJDR Vato Gonzalez
Toegang € 12,00

Podium Cadeaukaart

Podium Cadeaukaart

Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.

Informatie over dit event

Vrijdag 2 oktober staat in het teken van de 'dirty house-sandwich' van dj Vato Gonzalez, die dit keer vergezeld wordt door BOVSKI en FJDR. FJDR opent de avond met een energieke mix van house, UK garage en opzwepende beats. Daarna neemt BOVSKI het over, bekend van nummers als 'Low Again' en zijn remix van 'Kisses (BL3SS & CamrinWatsin)', en voert het tempo verder op. Bezoekers kunnen een nacht verwachten vol deephouse, future house, UK bass en UK garage, allemaal voorzien van de kenmerkende 'dirty touch'. Het evenement belooft een dynamische clubavond te worden voor liefhebbers van elektronische muziek.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze eventpagina? Laat het ons hier weten!

Event locatie en overnachtingen

Dit event wordt gehouden in TivoliVredenburg in Utrecht. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van TivoliVredenburg in Utrecht? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Dirty House: BOVSKI, Vato Gonzalez, FJDR in TivoliVredenburg plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer events zoals deze

Foto's van Vato Gonzalez

Foto Vato Gonzalez te Festyland 2011
 
Bekijk alle 1 foto's van Vato Gonzalez

Gerelateerd nieuws