Candlelight concerts: De vier jaargetijden van Vivaldi in Domkerk op vrijdag 13 november 2026

VR.
13 NOV
CANDLELIGHT CONCERTS: DE VIER JAARGETIJDEN VAN VIVALDI 19:00 uur Domkerk, Utrecht
2026

Koop tickets voor dit concert

Bestel tickets Candlelight concerts: De vier jaargetijden van Vivaldi in Domkerk
Tickets Candlelight concerts: De vier jaargetijden van Vivaldi:
Weet waar je koopt!
vr 13 nov
Domkerk, Utrecht
€ 33,00

Informatie over dit concert

Op vrijdag 13 november 2026 om 19:00 uur klinken de tijdloze klanken van Vivaldi in de imposante Domkerk van Utrecht. Het concert Candlelight: De vier jaargetijden van Vivaldi brengt een intieme avond met livemuziek, uitsluitend verlicht door kaarslicht.

Het programma staat volledig in het teken van Antonio Vivaldi’s bekendste werk. Het strijkkwartet Hydra quartet voert de vier vioolconcerten uit die de lente, zomer, herfst en winter muzikaal verbeelden. Daarnaast klinkt het virtuoze La Follia, een van de meest invloedrijke composities uit de barok. De uitvoering duurt ongeveer zestig minuten, zonder pauze.

De Domkerk biedt een bijzondere, historische ambiance voor dit klassieke concert. De zaal is rolstoeltoegankelijk. Bezoekers vanaf acht jaar zijn welkom; kinderen onder de zestien jaar dienen begeleid te worden door een volwassene. De deuren openen 45 minuten voor aanvang. Dit concert is geschikt voor zowel doorgewinterde klassieke muziekliefhebbers als voor wie eens op een andere manier kennis wil maken met Vivaldi’s meesterwerk.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!

Concert locatie en overnachtingen

Dit concert wordt gehouden in Domkerk in Utrecht. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Domkerk in Utrecht? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Candlelight concerts: De vier jaargetijden van Vivaldi in Domkerk plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer concerten zoals deze