The New Diamonds - The Story of the Blue Diamonds Part 2 in Het Kielzog op vrijdag 19 maart 2027

VR.
19 MRT
THE NEW DIAMONDS - THE STORY OF THE BLUE DIAMONDS PART 2 Theaterzaal, 20:15 uur Het Kielzog, Hoogezand
2027
Hoofdprogramma The New Diamonds
Toegang € 24,30

Podium Cadeaukaart

Podium Cadeaukaart

Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.

Informatie over dit concert

Na het succes van ‘The New Diamonds – The Story of the Blue Diamonds’ keren Patrick Drabe en Steffen de Wolff terug naar de theaters met een nieuw hoofdstuk: Part 2. Dit eerbetoon aan The Blue Diamonds groeide uit tot een succesvolle theatertour, rijk aan nostalgie, muziek en verhalen. De voorstelling is gebaseerd op het verhaal van de broers Ruud en Riem de Wolff, die in de jaren zestig wereldwijd de hitlijsten veroverden met nummers als ‘Ramona’. Na Ruuds overlijden in 2000 zette Riem het muzikale verhaal voort met zijn zoon Steffen en producer Patrick Drabe, onder de naam The New Diamonds. Part 2 brengt de grootste hits terug naar het podium, aangevuld met nieuwe nummers en verhalen achter de muziek. Dit creëert een levendige en persoonlijke voorstelling die de erfenis van The Blue Diamonds nieuw leven inblaast, en bewijst dat dit muzikale erfgoed nog altijd springlevend is.

Submit informatie

Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!

Concert locatie en overnachtingen

Dit concert wordt gehouden in Het Kielzog in Hoogezand. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Het Kielzog in Hoogezand? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat The New Diamonds - The Story of the Blue Diamonds Part 2 in Het Kielzog plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.

[Open kaart fullscreen]

Meer concerten zoals deze

Gerelateerde concerten