Koop tickets voor dit concert
Podium Cadeaukaart
Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.
Informatie over dit concert
De vijfvoudig Grammy-winnende zangeres Angélique Kidjo presenteert samen met het Metropole Orkest het project 'African Symphony'. Dit krachtige programma combineert de rijke traditie van Afrikaanse muziek met een symfonisch geluid. Onder leiding van de bekroonde arrangeur Derrick Hodge, bekend van samenwerkingen met Robert Glasper en Jill Scott, krijgen iconische Afrikaanse songs een nieuwe orkestrale dimensie. Het concert eert de grote stemmen van het continent, met muziek van Miriam Makeba, Fela Kuti en Youssou N’Dour, evenals hedendaagse artiesten als Rema en Burna Boy. Ook eigen composities van Kidjo, die een inspiratiebron zijn voor een nieuwe generatie, maken deel uit van de voorstelling. Het publiek kan een meeslepende live-ervaring verwachten waarin krachtige ritmes, rijke orkestraties en Kidjo’s indrukwekkende stem samenkomen in de Grote Zaal van TivoliVredenburg.
Voorverkoop
De voorverkoop van dit concert is op dinsdag 26 mei 2026 12:00 van start gegaan. Tickets bestel je via deze link.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in TivoliVredenburg in Utrecht. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van TivoliVredenburg in Utrecht? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Angélique Kidjo & Metropole Orkest - African Symphony in TivoliVredenburg plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.
Meer concerten zoals deze
Foto's van Angelique Kidjo , Metropole Orkest
Bekijk alle 32 foto's van Metropole Orkest
Gerelateerde concerten
-
wo 17 jun `26
-
ma 29 jun `26
-
do 10 sep `26
-
vr 11 sep `26
-
za 12 sep `26
Gerelateerde festivals
-
10 - 12 jul







