Podium Cadeaukaart
Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.
Informatie over dit concert
Nabou Claerhout, een van de meest veelbelovende en vernieuwende jazztrombonisten in de Benelux, komt met haar kwartet naar Wageningen. Sinds negenjarige leeftijd koos ze voor de trombone, een keuze die resulteerde in een indrukwekkende carrière. Na haar opleiding aan Codarts in Rotterdam ontwikkelde Claerhout een warme, expressieve klank en een spannende balans tussen lyriek en experiment. Ze beweegt moeiteloos tussen moderne jazz, vrije improvisatie en subtiele klassieke invloeden. Als componiste creëert ze gelaagde, open composities waarin interactie en spontaniteit centraal staan, wat resulteert in muziek die leeft in het moment en telkens verrast. Haar kwartet, in vaste bezetting sinds 2016, presenteert trots hun derde album.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in Junushoff Theater in Wageningen. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Junushoff Theater in Wageningen? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat NABOU in Junushoff Theater plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.
Meer concerten zoals deze
Gerelateerde concerten
-
za 29 mei `27

