Koop tickets voor dit concert
Podium Cadeaukaart
Dit podium accepteert de Podium Cadeaukaart, dé cadeaukaart voor theater en concert. Inwisselbaar bij 300+ podia in Nederland en België. Leuk om cadeau te geven! Bestel hier.
Informatie over dit concert
In haar intieme muzikale theateravond ‘Solo’ blaast de indrukwekkende zangeres Rosanne Alderliefste klassieke en moderne chansons nieuw leven in. Van helden als Piaf en Brel tot eigentijdse artiesten zoals Pravi en Louane, brengt ze een gevarieerd repertoire. Naast deze covers deelt Alderliefste ook haar eigen werk en vertelt ze haar persoonlijke levensverhaal, sterk verweven met Frankrijk en de wereld van chansons. De nicht van chansonnier Gerard Alderliefste maakte eerder indruk in diens programma ‘Une belle histoire’ en toont nu solo haar veelzijdigheid, begeleid door pianist en accordeonist Rob Stoop. Een avond vol zang, dans, charisma en haar vloeiende Frans.
Submit informatie
Mis jij informatie of klopt er iets niet op deze concertpagina? Laat het ons hier weten!
Concert locatie en overnachtingen
Dit concert wordt gehouden in Theater De Leest in Waalwijk. Ben je op zoek naar een overnachting in een hotel of BnB in de buurt van Theater De Leest in Waalwijk? Hieronder vind je een aantal opties voor de avond nadat Rosanne Alderliefste - Solo - Van Piaf tot Pravi en eigen werk in Theater De Leest plaatsvindt. Klik op de kaart om deze uit te klappen.
Meer concerten zoals deze
Gerelateerde concerten
-
do 29 okt `26
-
za 12 dec `26
-
zo 13 dec `26
-
do 11 feb `27
-
vr 12 feb `27


